Sari la conținut

Pentru Cunoscatori....plsss Help


gino_greece
 Share

Postări Recomandate

Salut lume....am si eu o mare dilema,problema,va rog spunetimi si mie cum se numesc,ce clasa sunt...aceste(motociclete,scutere..etc) si unde se pot procura in ROMANIA.

ps:tin sa spun ca in GRECIA si ITALIA este plin de ele,si sunt de diferite marci precum HONDA,SUZUKI...ETC,dar aici din cite mam documentat eu nu am gasit nimik.

 

THX ALL

post-19349-1180526470_thumb.jpg

post-19349-1180526505_thumb.jpg

post-19349-1180526532_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cei de la rubrica Scutere te-ar fi ajutat cu mai multe cunostinte...

 

Pa.

 

Iar daca nu stii sa vorbesti... poti sa intri pe alte forumuri...

 

Mai ai si profil de completat...etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate cunoscatorii sunt in vacanta, sau poate nu au dat de postul tau, sau poate ai ales sectiunea gresita, sau daca le-ai vazut in grecia de ce nu te-ai interesat despre ele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hal de microbisti......,habar nu aveti pe ce lume traiti....scuze tuturor dar asta este adevarul.

 

 

In Romania astea intra in categoria ciclomotoarelor din punct de vedere legal.Moped, scuter,motoreta sunt denumirile comerciale in functie de concept si design .Nu sunt motociclete.

 

P.S. La doar trei posturi pe forumul asta, ar trebui sa fii mai retinut in afirmatii.Si vezi ca microbist inseamna altceva. a_deea poate are dreptate si ai gresit forumul.Daca nu te-ai lamurit destul incearca si pe prosport.ro

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hal de microbisti......,habar nu aveti pe ce lume traiti....scuze tuturor dar asta este adevarul.

Ai 3 posturi pe forum si deja incepi cu jigniri???poate tu nu ai habar pe ce lume traiesti.daca ai vazut prin grecia de ce nu te-ai interesat?pe mine ma doare undeva de tot ce e scuter si topicul trebuia sa il pui la rubrica pentru scutere.Daca veneai cu intrebari legate de motociclete (de asta e motociclism.ro si nu scuterism.ro) sigur iti raspundea careva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...