Sari la conținut

Stie Cineva Unde Se Gasesc ?


13 Todesengel
 Share

Postări Recomandate

Doresc sa cumpar 4 faruri conice de bicicleta pt.a le folosi pe post de semnalizatoare,la fel ca la Uralul din imagine(multumesc pt.sugestie PanChopper).Am incercat la mai multe magazine de biciclete dar nu am gasit pe nicaieri.Stie cineva pe vreundeva? Multumesc Astept un raspuns pe PM

post-8289-1180821330_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

ma incearca in Obor la fierotanii acolo s-ar putea sa gasesti multe minuni de care nu ai nevoie....poate gasesti de faruri de-astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta prin piete, am vazut in obor (acolo unde se vand scule/fiare/electrice/instalatii) si in piata din buftea, problema e ca nu erau asa frumoase ca asta, sint chinezesti si au un buton de plastic sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa cumpar 4 faruri conice de bicicleta pt.a le folosi pe post de semnalizatoare,la fel ca la Uralul din imagine(multumesc pt.sugestie PanChopper).Am incercat la mai multe magazine de biciclete dar nu am gasit pe nicaieri.Stie cineva pe vreundeva? Multumesc Astept un raspuns pe PM

salut

in alba sunt pline pietele de asa ceva...de la rusi:D

dak kiar nu gasesti te ajut eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza sa fie simplu,fara vreun buton atasat pe el....in Bucuresti am incercat intr-o gramada de locuri si nu am gasit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor celor care mi-au raspuns,astept vesti!

 

Sal, am fost la piata de rusi, si am gasit numai cromate, care ruginesc teribil de repede. Daca gasesc duminica viitoare, iti dau pm. :P

 

oricum,si eu vreau sa le fac negre(negru mat)...sa fie cit mai mici,asta e ce ma intereseaza..multam,astept vesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

omu te ajutam ... spune doar ce si cum ...

si la mine la rusi se gasesc asa ceva, dar nuj ce pret au ...

Dak chiar vrei ma ofer eu sa iti cumpar si ti le trim prin posta cu ramburs, cu o eventuala chitanta dak se da asa ceva la piatza ... adresa mea de mess e thunderbyte_05@yahoo ... bla bla bla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...