Sari la conținut

M 72


13 Todesengel
 Share

Postări Recomandate

I-mi permit sa postez si aici.Se cumpara(nu eu,un prieten),un M72,de preferinta in stare de functionare, si mai bine daca are si acte,e minunat daca se cere un pret decent.Nu e nevoie sa fie cu atas.Arata,ca in poza. Contact raspuns aici sau la tel.0721658700 Multumesc!

post-8289-1180996697_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nimeni? ceva uitat prin vreo curte,prin vreun sat? PS stie cineva vreun site de publicitate din Rep.Moldova unde se pot posta anunturi?eu nu am reusit sa gasesc cu google

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

quote name='valicaddy' date='Jul 3 2007, 10:04 AM' post='793774']

fals, pe a lui Tony nu am luat-o eu, ti-am zis. Nu mai iau, m-am acrit, decat daca e beton. dar BETON... :bounce:

 

[/b]Bine,Valicaddy&Friends,asa e bine,voi le luati pe toate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io stiu un M ... a fost in subordinea politiei romane iar proprietarul a fost mecanic la ele... motorul arata super bine.. dar cand o venit vb de vanzare a zis ca nici in ruptul capului :bounce: nu o da.... naspa !!

 

 

spor la gasit!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca pe pro-bike vinde victor petrecu nipru cu motor de M, la 10 milioane. E interesnta treaba, numa ca domnul petrescu e un pic persiflant. Desi daca stau sa ma uit la reclama astora de la Unicredit Tiriac, nu prea ar trebuii sa fie asa (cunoscatorii "stie" :bounce: ).

uite aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu un M72 de vanzare, istoria lui este urmatoarea: a fost al pompierilor si dupa aceea ,la aparitia masinilor de pompieri, a fost abandonat intr-un beci al unei institutii.Acte nu stiu daca are, dar atas nu are sigur.In rest, motocicleta este originala in totalitate, tocmai fusese adusa (inainte de a fi abandonata) de la reparatii din Bucuresti.Din pacate, nu stiu daca este in stare de functionare, fiindca a stat foarte mult.Eu acum 2 ani am gasit-o si se afla tot in acelasi loc.Din cate imi amintesc, directorul institutiei cerea pe ea, acum 2 ani in jur de 400 de euro.Prima mea motocicleta a fost tot un M72...bune motoare :baldy: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

M 72 ala de-l gasisem pe langa Campina s-a dovedit a fi un mare Nipru, asa ca pas deocamdata.

Am citit mai demult topicul ala si mi s-a parut ok ciorba de nipru&ural, dar, oare mai e motoru?Era ala din poza?Nu e mare pretu cerut de om, si arata si marfa in poza :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am intilnit cu el intimplator pe strada...mi-a cerut un pret ca pt.BMW nu,categoric fara Nae!!!

Cred si eu ca e mare pretul ca doar siglele sunt de BMW :) Cred ca de asta e vorba,nu.post-19117-1189800176_thumb.jpg Incearca la nr asta:0724561963.Acum doua luni cand l-am vazut era solo si statea destul de bine.Intre timp ia pus atas.Tot el mai stie un M la o cunostinta(nu intr-o stare prea buna).Pe al doilea nu l-am vazut si nu pot sa-ti dau mai multe detalii.In orice caz,suna-l si vorbeste cu el poate va intelegeti.Omul e de treaba.Bafta PS: Tot la el ai sa vezi si "minunea"aia de hibrid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar,asta e!..Nr.de telefon este al lui Nae sau al altei persoane?

Nr.de tel.e a baiatului care are si hibridul ala(M72,Dnepr,Zundapp,etc.)pe care l-ai gasit tu pe nu stiu ce site.Il cheama Petrica.Are un M si mai stie unu.Bafta.Mai multe... :) vb cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...