Sari la conținut

Teapa De La Targu Mures!


emylyo
 Share

Postări Recomandate

?

Tarzan, ai baut prea multa bere? Vrei o banana? Sa ti-o spal?

Tu speli bananele cand le papi? Pervers mic ! Oricat de multa bere as fi baut, tot sunt peste tine,bozgore!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"atentie topic cu discriminare! DISCRIMINAREA UCIDE VISE! si nu ma refer la romii

un motociclist adevarat nu face discriminari "

Dar de ce vb asa silabic? Nu stii sa vb bine romaneste Pista?

Cand vii pe la mine, suna-ma, sa-ti dau o palma. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

:P :P

 

?

Tarzan, ai baut prea multa bere? Vrei o banana? Sa ti-o spal?

 

 

Da, da ...

Spala-i-o frate ! De unde vrei sa incepi? Si cu ce i-o speli?

Puahaha...

 

P.S. - Stiu ca sunt off-topic (oricum asta e un topic off-topic, de oameni neinformati) si nici nu am nimic cu nici o nationalitate.

Mama ce scarbos sunt :( .

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa-ti zic ceva, daca tot esti asa mare roman, invata sa scrii corect, incearca sa apesi spacebar-ul dupa fiecare virgula, punct sau semn de exclamatie.

In al doilea rand, sunt sigur ca sunt mai mare iubitor de tara decat esti tu, dar asta nu-mi da dreptul sa condamn si sa acuz in stanga si in dreapta pe un forum al carei tematica e cu totul alta decat minoritatile nationale.

un sfat, invata o limba straina, invata istorie, nu te teme de ceea ce nu cunosti, lasa-ti complexele acasa si vei deveni un om mai bun poate, cine stie, vei avea si prieteni.

 

 

Mai Hoghioros-Moghioros,scriu destul de corect (cu mici exceptii din cauza grabei).

Hai sa o luam pe rand:

1-ce treaba are spatiul de dupa virgula?Scrie in DOM asa ceva? (asta daca stii ce inseamna DOM)

Asta consideri tu o greseala gramaticala?

2-poate stiu si eu o limba straina,nu?sau poate doua...sau poate ai surpriza sa stiu mai multe...Tu la limba romana ii zici limba straina?Logic,pentru tine asa este...

3-istorie cel putin,cred ca stiu mai multa ca tine mai Pista...cel putin Istoria Romaniei!

4-in privinta prietenilor,sa stii ca am!

5-om bun sa stii ca sunt...cateodata poate sunt mai bun decat trebuie...

 

 

Deci,in concluzie...ce nu iti convine?

Mie nu imi mai convine ca stati pe pamantul meu!Si mai faceti si gafe.

SFAT PENTRU TINE: nu critica omul daca nu il cunosti! Eu nu te-am criticat pe tine,eu m-am referit in general,si cred ca am dreptate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jet tipule, esti penibil. :P

Nimic nu ma dezgusta mai mult decat sa vad un om la varsta ta (care nu cred ca este aia), si bozgor pe de-asupra, care mai face si figuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Hoghioros-Moghioros,scriu destul de corect (cu mici exceptii din cauza grabei).

Hai sa o luam pe rand:

1-ce treaba are spatiul de dupa virgula?Scrie in DOM asa ceva? (asta daca stii ce inseamna DOM)

Asta consideri tu o greseala gramaticala?

2-poate stiu si eu o limba straina,nu?sau poate doua...sau poate ai surpriza sa stiu mai multe...Tu la limba romana ii zici limba straina?Logic,pentru tine asa este...

3-istorie cel putin,cred ca stiu mai multa ca tine mai Pista...cel putin Istoria Romaniei!

4-in privinta prietenilor,sa stii ca am!

5-om bun sa stii ca sunt...cateodata poate sunt mai bun decat trebuie...

Deci,in concluzie...ce nu iti convine?

Mie nu imi mai convine ca stati pe pamantul meu!Si mai faceti si gafe.

SFAT PENTRU TINE: nu critica omul daca nu il cunosti! Eu nu te-am criticat pe tine,eu m-am referit in general,si cred ca am dreptate!

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

public, imi cer scuze.

Mixi dixi, orice ai zis pana acum, ai dreptate, tarzan, esti un tip super ok, inteligent, manierat si de-o cultura generala de invidiat.

Hai pa. no comment, mi-a ajuns. M-ati convins, ma duc sa omor un ungur.

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

public, imi cer scuze.

Mixi dixi, orice ai zis pana acum, ai dreptate, tarzan, esti un tip super ok, inteligent, manierat si o cultura generala de invidiat.

Hai pa. no comment, mi-a ajuns. M-ati convins, ma duc sa omor un ungur.

O sugestie numai daca imi permiti : ai putea sa incepi cu tine :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma abtin. incercati si voi.

 

 

Acum degeaba te abtii...cine a inceput? :scratch:

Iti repet,genul vostru de oameni..dupa ce ca sunteti asa cum sunteti,tot voi sunteti cu mustarul sarit...Pai uite ca avem si noi un cuvant de spus in fata voastra,pana cand sa va inghitim?Asculta melodia si urca-te in tren.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa am asa un caracter ca al tau, m-as impusca.... auzi acolo, genul vostru de oameni..... Mai baiatule, esti culmea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma provoci pot fi si rau...in locul tau nu as mai sta nici 2sec...du-te repede si trage glontul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi de ce nu va mai sufera poporul roman????????Sunteti niste...ups ca iau warn...

De ce nu te duci usurel la tine in tara?Raspunde!!!Ce cauti in Romania?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primiti cu ontopicul???

 

ideea este ca Emilyo sh-a luat tzeapa. acu' intreb si eu: "ce cauta un gratarel la Intrunirile anului 2007?". n-am stat sa analizez toate datele din calendar dar parca ar fi ceva unic.

 

si acum offtopicul:

/index.php?showtopic=86162

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o singura flacara este usor de stins, dar un incendiu???... o sa vina si ziua noastra!

 

ma duc dupa lemne si chibrituri! :)

ĂLJEN ERDĂLY! ĂLJEN A HAZA :scratch:

 

 

Si ce faci cu ele?Va dati foc???Doamne ajuta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adica va venii si ziua voastra ma? Ce vrei sa zici?

Macar tradu-mi si mie ce ai scris in limba aia spurcata a voastra...sigur ceva de dulce...

 

Cu faza asta sigur v-ati dus pe alup baieti....Ungur= :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi de ce nu va mai sufera poporul roman????????Sunteti niste...ups ca iau warn...

De ce nu te duci usurel la tine in tara?Raspunde!!!Ce cauti in Romania?

 

Scuze eu sunt acasă, numai că niÂşte domni foarte inteligenți în 1920 au luat o decizie, Âşi au legat ardealul cu românia.

 

VESSZEN VESSZEN TRIANON!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu te duci tu?

In tara boilor, ca roman nu esti sigur.

 

 

Omule,daca eram ungur spurcat si infect..sigur imi luam talpasita si ma duceam draq la mine in tara...dar SUNT ROMAN si imi permit sa va dau si la eium,ca doar sunt la mine in tara...nu vreau sa ajung sa ma conduca niste bozgori la mine aici,pe pamantul meu!

 

Apropo,ti-a placut melodia? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...