Sari la conținut

Teapa De La Targu Mures!


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 87
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

quote name='bullbikers' date='Nov 26 2006, 07:57 PM' post='567984']

Programul intrunirilor moto 2007, in urma sedintei UCMR

IUNIE

 

- 1-3 iunie 2007

 

* Eveniment: Party moto

* Locatie: Tg Mures

* Organizator: Bikers Brotherhood

 

 

As dori sa fac o precizare, zic eu destul de importanta, cu privire la "Eveniment : Party moto - Targu Mures - 1,2,3 iunie 2007"

In data de 2 iunie 2007 va avea loc la Targu Mures a doua aniversare a clubului Bikers Brotherhood MC Targu Mures, unde sunt invitati toti motociclistii din Targu Mures sau de oriunde.

Petrecerea va tine o zi, nu trei si va avea un caracter de "chef de motociclisti" nu o "intalnire traditionala", cum probabil au inteles unii.

Fac aceasta precizare pentru a nu se crea o impresie gresita despre acest eveniment !

Multumesc pentru intelegere si va asteptam cu drag in data de 2 iunie 2007 !

Gliga Laurentiu - vicepresedinte Bikers Brotherhood MC Targu Mures

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic: vad ca te deranjeaza denumirile blingve ale localitatilor, te intreb: de ce?

Esti de parere ca minoritatile nu au dreptul sa afiseze resp. sa citeasca numele localitatii in limba lor?

Te deranjeaza la fel de tare ca la intrare in Sibiu scrie si Hermannstadt?

Sau cand treci granita spre Ungaria si in primele localitati scrie si romaneste/sarbeste, te deranjeaza la fel?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic: vad ca te deranjeaza denumirile blingve ale localitatilor, te intreb: de ce?

Esti de parere ca minoritatile nu au dreptul sa afiseze resp. sa citeasca numele localitatii in limba lor?

Te deranjeaza la fel de tare ca la intrare in Sibiu scrie si Hermannstadt?

Sau cand treci granita spre Ungaria si in primele localitati scrie si romaneste/sarbeste, te deranjeaza la fel?

Scuze dar simt nevoia sa continui off topicul. De ce esti asa suparat??? Pe voi (minoritatile) de ce v-a deranjat faptul ca a fost scris doar in romaneste? Ca daca nu va deranja nu le schimbati (placutele)...Stiu ca va incepe o polemica dar imi asum riscul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic: vad ca te deranjeaza denumirile blingve ale localitatilor, te intreb: de ce?

Esti de parere ca minoritatile nu au dreptul sa afiseze resp. sa citeasca numele localitatii in limba lor?

Te deranjeaza la fel de tare ca la intrare in Sibiu scrie si Hermannstadt?

Sau cand treci granita spre Ungaria si in primele localitati scrie si romaneste/sarbeste, te deranjeaza la fel?

 

 

 

DA!Pe mine unul MA DERANJEAZA!!!Daca se numeste Romania,sa scrie in romana!Daca acelor unguri sau ce mama draq or fi..nu le convine,sa se duca frate in tara lor...!!!Aici e Romania,nu Ungaria,nu Bulgaria,nu Serbia...Pe pamantul nostru au pus stapanire ungurii? :P :( :P

 

Nu te supara,esti ungur?

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA!Pe mine unul MA DERANJEAZA!!!Daca se numeste Romania,sa scrie in romana!Daca acelor unguri sau ce mama draq or fi..nu le convine,sa se duca frate in tara lor...!!!Aici e Romania,nu Ungaria,nu Bulgaria,nu Serbia...Pe pamantul nostru au pus stapanire ungurii? :P :( :P

 

Nu te supara,esti ungur?

Scoate sabia, sa ne pregatim sa murim.... da-o incolo de Europa, de razboaie fara sens, de crime, de violuri..... Mama lor de maghiari, pe ei!!!!!!!!!!!!111 Noi suntem romani, restu sa moara!!!!!!

WAKE UP ASSHOLE!!! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu asta era ideea!Desi nu as putea spune ca mi se pare normal ca in Romania sa fie oameni care nu inteleg romaneste.Nu am nimic cu ungurii sau nemtii din Romania.Era doar o observatie.Pt mine atata timp cat omul este om nu ma intereseaza ce scrie la nationalitate.Insa eu sunt mandru ca sunt roman in ROMANIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emylyo, imi pare rau ca ai fost dezamagit, sper ca a meritat plimbarea.....

Am vrut si eu sa ma duc, am avut intalnire de 10 ani de liceu, a fost naspa rau, mai bine ma duceam la acea semi intalnire de la mures.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da e frumos cand te duci in Tg. Secuiesc si ceri o paine intr-un magazin, iar imputita aia de vanzatoare bozgoroaica se face ca nu intzelege ce ii ceri? Lasa ca a inteles cand am injurat-o de toti sfintii si apostolii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scoate sabia, sa ne pregatim sa murim.... da-o incolo de Europa, de razboaie fara sens, de crime, de violuri..... Mama lor de maghiari, pe ei!!!!!!!!!!!!111 Noi suntem romani, restu sa moara!!!!!!

WAKE UP ASSHOLE!!! :(

 

 

Nu stiu de ce sari si tu atat in sus,dar nu asta era ideea mea!Probabil ca si tu faci parte din minoritate...

DAR,din moment ce esti UNGUR si stai la mine in Romania,deci e locul meu,tara mea...de ce mama draq iti pui tu la mine in batatura table in limba ta...de ce vorbiti intre voi in ungureste cand sunt romani in preajma voastra???Unii tin sa recunosc ca habar nu au pic de romana.... :P dar traiesc in Romania...si pe deasupra mai impun si reguli...Deci,tu ca musafir,vii la mine in tara si faci tu legi?Nu uita ca esti ungur,nu roman,si esti in Romania,nu in Ungaria....la tine acolo poti face ce vrei,la mine aici faci ce vreau eu,daca nu iti convine,fuga mars la tine in tara!(asta a fost un exemplu,nu are nici o legatura directa cu tine "dopeman1979") poate am fost mai explicit si au inteles unii ce vreau eu sa zic...nu am nimic cu tine ca esti ungur,dar la mine in tara sa vad asemenea lucruri este urat rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce sari si tu atat in sus,dar nu asta era ideea mea!Probabil ca si tu faci parte din minoritate...

DAR,din moment ce esti UNGUR si stai la mine in Romania,deci e locul meu,tara mea...de ce mama draq iti pui tu la mine in batatura table in limba ta...de ce vorbiti intre voi in ungureste cand sunt romani in preajma voastra???Unii tin sa recunosc ca habar nu au pic de romana.... :P dar traiesc in Romania...si pe deasupra mai impun si reguli...Deci,tu ca musafir,vii la mine in tara si faci tu legi?Nu uita ca esti ungur,nu roman,si esti in Romania,nu in Ungaria....la tine acolo poti face ce vrei,la mine aici faci ce vreau eu,daca nu iti convine,fuga mars la tine in tara!(asta a fost un exemplu,nu are nici o legatura directa cu tine "dopeman1979") poate am fost mai explicit si au inteles unii ce vreau eu sa zic...nu am nimic cu tine ca esti ungur,dar la mine in tara sa vad asemenea lucruri este urat rau...

Lasa-i frate ca ei vor autonomie. O sa isi ia la autonomie in c** pana n-o sa o mai poata duce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa-ti zic ceva, daca tot esti asa mare roman, invata sa scrii corect, incearca sa apesi spacebar-ul dupa fiecare virgula, punct sau semn de exclamatie.

In al doilea rand, sunt sigur ca sunt mai mare iubitor de tara decat esti tu, dar asta nu-mi da dreptul sa condamn si sa acuz in stanga si in dreapta pe un forum al carei tematica e cu totul alta decat minoritatile nationale.

un sfat, invata o limba straina, invata istorie, nu te teme de ceea ce nu cunosti, lasa-ti complexele acasa si vei deveni un om mai bun poate, cine stie, vei avea si prieteni.

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"atentie topic cu discriminare! DISCRIMINAREA UCIDE VISE! si nu ma refer la romii

un motociclist adevarat nu face discriminari "

 

 

 

Dar de ce vb asa silabic? Nu stii sa vb bine romaneste Pista?

Editat de tarzan_ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce vb asa silabic? Nu stii sa vb bine romaneste, Pista?

 

Altu' care se teme de virgula.....

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce vb as silabic? Nu stii sa vb bine romaneste, Pista?

 

Altu' care se teme de virgula.....

Frate, tu esti mult prea prost pentru secolul asta. Ma corectezi pe mine, cand tu esti habarnist?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...