Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

marfaaa , Victor cel care face si baterii ? :) Tre s-o auzim live sa sara cheeseburgerul din gura oamenilor la mc :cheers:

 

:cheers: N-am auzit sa faca si baterii :D

Tobele de la el se aud foarte bine...

Luna viitoare o sa ies si eu cu mobra, pana atunci nu, din motive legale :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai am si eu o problema ......... aeriseam frana spate azi , cand am umplut cu lichid nu mai tinea frana .......... am verificat pompa de frana si baga presiune am verificat furtunele sunt ok am verificat ertierul si nu curge , da ce cacao are de nu tine ..........se duce pedala ca in branza .............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Adolf ...Cand se strica defectul, inseamna ca nu merge...A zis Geo ca-ti face o vizita sa vada ce si cum. Da-i un semn si se rezolva :o

Si in seara asta am fost la Mc si chiar a fost frumos. Nu de alta dar am stat afara, cum n-am mai stat de mult timp. Poate mai facem intalniri adhoc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Pupila Beleste ochii calumea sa vezi cine-i logat.. ca altfel belesti..........

 

Vineri cine se anuntza ca vine la Mc?:D

Pai tu trebuia sa dai log out...Data viitoare cand ramai logat, o sa injur lumea pe P.M. si vedem ce iese :o

Maine la Mc sunt si eu prezent...Cred :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand tin sa va salut pe toti.

Ma numesc Florin si locuiesc pe strada Telita ,zona peco Petrom Salaj.

 

Ma macina tare curiozitatea si as vrea sa stiu a cui este mobra abandonata in benzinaria Petrom salaj.

Este vorba de un BMW cred legat de un gard,are lipsa rezervorul,nu imi dau seama daca si altceva pentru ca are o husa jerpelita si rupta pe ea.

As vrea sa dam cumva de stire propieterului pentru ca este posibil ca in curand sa nu mai ramana nimic din acea mobra sau poate sa dispara cu totul.

Mobra este un model destul de nou cred ca dupa anul 2000 pentru ca pana in vara trecuta statea acolo fara husa si arata ca noua,ceva cu galben din cate stiu.

 

Incercam sa ajutam cumva? ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu motoru ala acolo .. nu cred ca e abandonat si cred ca stie starea lui ... eu banuiesc ca e bagat la vopsit tot ce e dat jos de pe el :o

Mesaj completat

deci la 8 da ? :D ... neutral ne onorezi cu prezenta ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand tin sa va salut pe toti.

Ma numesc Florin si locuiesc pe strada Telita ,zona peco Petrom Salaj.

 

Ma macina tare curiozitatea si as vrea sa stiu a cui este mobra abandonata in benzinaria Petrom salaj.

Este vorba de un BMW cred legat de un gard,are lipsa rezervorul,nu imi dau seama daca si altceva pentru ca are o husa jerpelita si rupta pe ea.

As vrea sa dam cumva de stire propieterului pentru ca este posibil ca in curand sa nu mai ramana nimic din acea mobra sau poate sa dispara cu totul.

Mobra este un model destul de nou cred ca dupa anul 2000 pentru ca pana in vara trecuta statea acolo fara husa si arata ca noua,ceva cu galben din cate stiu.

 

Incercam sa ajutam cumva? ce ziceti?

 

Zace de cel putin 2 ani acolo .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce ma ofticati! :o

cand o sa imi recuperez permisul am sa circul cu mobra 2 zile continu cu oprire la benzinarie! :)

Salutati`l pe dl Mc donaldz din partea mea, beti o bere si pt mn :D

Cat mai ai de asteptat pana-ti inapoiaza astia plasticul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat mai ai de asteptat pana-ti inapoiaza astia plasticul?

Pe 9 acuma tre sa ma duc la tribunal, si daca rezultatul este pozitiv pentru mine, in 7 zile mi`l inapoiaza. :o

Mesaj completat

Am trecut mai devreme pe magheru, acum cca 20 min, am vzt vreo 3 enduro dintre care 1 ktm, 2 vitezane cbr si o busa, si un mustang shelby galben care duduia geamurile la apartamente cu esapamentul :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...