Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Cu parere de rau anunt ca Gepezache al meu a cam cedat. Timp de reparatie- nedeterminat. Cost reparatie-nedeterminat. Peste noapte a pierdut compresia...Acum e 4 in ambele pistoane. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai segmentarea costa undeva peste 300 doar piesele !!! cauta un motor complet si functional la banii astia , si pe asta il tii de rezerva ca piese

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta un proiector de logan...

:)

te rezoplva ala

hai ma ziii !!!

 

@Pupila ...daca imi baga astia la asigurari si celalalt proiector de ceata , te rezolv eu !! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai Dane , skoda aia rosie e a mea .....i-am cumparat-o nevestemii' , iar un pusti dobitoc l-a lovit pe un baiat care mergea regulamentar cu scuterul apoi s-a speriat a intrat pe contrasens dupa care s-a oprit in masina mea care era parcata regulamentar in afara carosabilului pe E85 in fata unui magazin . dauna la suprafata ar fi 2000 si ceva E ..dar mai curg niste treburi pe acolo lichid de racire de frana cred ca si freon din instalatia de aer ........bla bla , cica e cam mare dauna si Carpatica o cam da cotita ........vb maine da-mi un apel si te sun sa-ti povestesc !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai Dane , skoda aia rosie e a mea .....i-am cumparat-o nevestemii' , iar un pusti dobitoc l-a lovit pe un baiat care mergea regulamentar cu scuterul apoi s-a speriat a intrat pe contrasens dupa care s-a oprit in masina mea care era parcata regulamentar in afara carosabilului pe E85 in fata unui magazin . dauna la suprafata ar fi 2000 si ceva E ..dar mai curg niste treburi pe acolo lichid de racire de frana cred ca si freon din instalatia de aer ........bla bla , cica e cam mare dauna si Carpatica o cam da cotita ........vb maine da-mi un apel si te sun sa-ti povestesc !!!

Ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adolf...

ca tot freci ceva pe acasa nu vii sa ma ajuti si pe mine sa demontez cb-u??pls pls pls pls pls pls dau un ciko:)

vorbim !! la tel. azi .......

Mesaj completat

apropoo..........ce ti-ai luat ??? ala aerografiat de la Luci de la firma e al tau ???

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropoo..........ce ti-ai luat ??? ala aerografiat de la Luci de la firma e al tau ???

Da, ala e :laugh: In seara asta la Mc, vine careva? Incerc si eu sa ajung cu toate ca-s nedormit si acum suport zugravii care fac galagie...Sper sa reusesc sa dorm si sa vin si la Mc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

andrei .....ai facut gpz-ul ??

 

la cine zici tu << uratilor >> mah ?! :D

 

hai toata lumea adunarea la Mc. ca dupa aia mergem in Liberty la KFC sa mancam ceva mai sanatos !! :laugh:

Mesaj completat

bai cine stie cat e biletul la Rammstein ??????

Mesaj completat

gata am gasit ......200 ron , si mi sa taiat cheful !!! si asa mai mult imi place Guta !! ;)

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iarna nu e ca vara asta :laugh:)) dar nici vara nu e vara :D

 

adica io's forumist , aaaa ???!

 

si daca poate vinzi FZN-ul , poate ce iti iei dupaia' ??

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...