Sari la conținut

Ax Pentru Roata Spate


Postări Recomandate

Salut

 

Azi am fost la AutoZone ( super baietii ) sa imi schimb gumele, si pe spate mi se desfacea cam greu piulita de la ax, asa ca am descoperit ca avea filetul bulit ... spre interiorul rotii cam 2-3 spire.. am pus o alta saiba ca sa nu mai ajunga acolo, am strans cu forta piulita, pare sa nu cada, ca tine destul de tare, am strans cat sa putut.. dar parca n-as lasa-o asa.

 

So.. De unde cumpar si eu un ax spate cu tot cu piulita (NOU) pentru Suzuki GSX-R 600 - 2002 ?

 

Astept ajutorul vostru :)

 

:scratch:

 

P.S. : dau bere celui care imi gaseste, as vrea sa plec si eu vineri la ploiesti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat pe Conzo (mecanicul de la suzuki - b & s ), dureaza 2 saptamani.. mai bine-mi bag un batz in fund, daca tot nu gasesc la nimeni, o sa comand acolo..

 

Dar poate TOTUSI gasesc.. :scratch: pls help

Editat de Cracky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca ti-l aduc si mai repede ,se misca destul de repejor baietii. :scratch: .Parerea mea sa astepti putin(ca nu arde extraoridinar de tare,mai merge cateva zile axul) si sa nu iei toata chinezariile de pe piata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in piatza la obor am vazut ca au cateva ... a nu , alea erau de carut de butelii,srry !

una peste alta ..spor la cautat,insa ia vezi la suzuki motors,poate reusesc ei sa te satisfaca intr-un fel

 

 

Pai suzuki motors = b & S => MECANICUL CONZO... am trimis si-un email sa vad ce-mi zic baietii

 

Iar la faza cu oborul, lasa ca de acolo iti cumperi tu ax la bicla bre, sa ne mai luam la o liniutza pana in bikers :)

 

:scratch: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca e Gonzo ,nu Conzo. :)

 

Suna la Mihaela ,la piese ....ea e cea mai in masura sa-ti ofere informatii daca axul e pe stoc in Ungaria ,in cat timp vine ,etc etc :) :scratch:

 

Bun de stiut pe viitor sa nu-l mai botez pe om la telefon.. asa mi sa zis si mie , asa i-am zis si eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai suzuki motors = b & S => MECANICUL CONZO... am trimis si-un email sa vad ce-mi zic baietii

 

Iar la faza cu oborul, lasa ca de acolo iti cumperi tu ax la bicla bre, sa ne mai luam la o liniutza pana in bikers :)

 

:scratch: :)

iti dau toba de la a mea bre? :))))))))) ssst ! mucles ! hai disear la o bere la ursu la bikers.. .vii ? leo vince 100 E te int ? da vbim pe mess ma ... hoo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...