Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu deja m-am anuntat, dar de ce vrei sa stii cine, cum, ce fel :)....

Ca sa stiu pe cine sa sunam daca intarzie peste ora de plecare :-L si sa-l intrebam daca mai ajunge. Istoria ne-a invatat cateva lucruri...apropos, asteptam nr de tel ale celor noi veniti pentru a ne putea gasi in diverse cazuri(organizare de plimbari :moto: mai in scurt care se anunta prin SMS, regasiri la diverse evenimente la care participam impreuna dar ne separam :friends: -spre ex SMAEB, etc.)

Deci, totul este in scop pur organizatoric ! :ok:

 

Salutare. Am preluat (cumparat) mobreta unui coleg bercenar si mi-ar face placere sa ma alatur si eu voua pe la mec. Deocamdata astept sa se faca 18 aprilie sa dau examenul.

biggrinbandit.gif

PS: stau pe undeva pe gazarului, mai e cineva din zona aia?

Ai cumva un Z750 cu nr de Galati ?

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Deci, totul este in scop pur organizatoric ! :ok:

 

 

 

 

Hihi...stiu :). Ma mai plictisesc si eu si incerc sa-i mai plictisesc si pe altii, cum spunea cineva :rolleyes:

 

Va dau nr de tel cand ne vedem, nu-l postez pe forum :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce plictiseala, care plictiseala, de unde plictiseala?.......Ne vedem maine la MEC ca am pus eu o vorba buna si nu ploua :bigstar:

Lordule......vrei numere.........iti dau eu :banana:

Aveti curaj sa merem la Giurgiu? :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce plictiseala, care plictiseala, de unde plictiseala?.......Ne vedem maine la MEC ca am pus eu o vorba buna si nu ploua :bigstar:

Lordule......vrei numere.........iti dau eu :banana:

Aveti curaj sa merem la Giurgiu? :grinbandit:

 

Chestia cu plictiseala era citat din "The Lord".

La mine la meteo spune ca maine ploua si cand sa mergem la Giurgiu, maine seara? Eu nu am curaj ca e noapte, ploua si ma papa bau bau :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce-ar avea? Ce sa faca la Giurgiu noaptea in frig si ploaie? :rolleyes:

 

Mai don'soara.........am vb eu acolo "sus" si nu o sa ploua :bigstar: .........sau tie iti este frica de intuneric? :grinbandit:

 

salut baieti/fete

ma anunt si eu pentru 9.30 la MC insa fara matza deoarece nu am luat categoria :(

 

Nasol.....foarte nasol..........dar lasa ca te faci tu mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai don'soara.........am vb eu acolo "sus" si nu o sa ploua :bigstar: .........sau tie iti este frica de intuneric? :grinbandit:

 

Mai Dom'le, mie mi-e frica doar de bau bau...insa combinatia frig, ploaie si noapte nu vreau sa ma prinda pe motor :disappointed:. Eu cred ca ai tu relatii la Doamne Doamne, dar frig tot este. Mergi tu si Kosh si o sa ne povestiti cum a fost :bounce: :bounce:

 

salut baieti/fete

ma anunt si eu pentru 9.30 la MC insa fara matza deoarece nu am luat categoria

 

Pai asa ne-a fost vorba? Nu ramasese sa pui burta pe carte...sau tu ai luat-o ad litteram?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Dom'le, mie mi-e frica doar de bau bau...insa combinatia frig, ploaie si noapte nu vreau sa ma prinda pe motor :disappointed:. Eu cred ca ai tu relatii la Doamne Doamne, dar frig tot este. Mergi tu si Kosh si o sa ne povestiti cum a fost :bounce: :bounce:

 

 

 

Pai asa ne-a fost vorba? Nu ramasese sa pui burta pe carte...sau tu ai luat-o ad litteram?

 

 

Daca iti este frica de bau bau aprinzi farul........cu frigul nu te pot ajuta ca o sa dorm pe pres.......iar cu ploaia mergi pe mana mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti este frica de bau bau aprinzi farul........cu frigul nu te pot ajuta ca o sa dorm pe pres.......iar cu ploaia mergi pe mana mea

 

ok, deci aprind farul, ma imbrac gros si tu promiti ca nu ploua...bine vin, dar doar daca nu ploua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Dom'le, mie mi-e frica doar de bau bau...insa combinatia frig, ploaie si noapte nu vreau sa ma prinda pe motor :disappointed:. Eu cred ca ai tu relatii la Doamne Doamne, dar frig tot este. Mergi tu si Kosh si o sa ne povestiti cum a fost :bounce: :bounce:

 

 

 

Pai asa ne-a fost vorba? Nu ramasese sa pui burta pe carte...sau tu ai luat-o ad litteram?

 

cred ca da ...chiar am pus burta pe carte si nu am mai vazut scrisul ... sunt o dezamagire si pentru mine ....

poate ma ia si pe mine cineva calare :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Xenon am, iar daca mi se face frig ma incalzesc la evacuarea lui Raul - prezent si eu spre Giurgiu

 

Evacuarea este mai mult pentru gratar......dara daca te risti sa te incalzesti eu te sustin :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

It's a date, then...

Tragem o plimbare pe la Giurgiu...

Ce zici tu suzy? Ti-e frig de intuneric / frig???

 

Hai sa te lecui: eu nu pot inchide geaca de piele (se futu' fermoarul) si, viziera e vai mortii ei.

Saptamana viitoare-mi iau casca noua.

Insa, pana atunci ... fun! :moto:

 

...tot ma bag la plimbare... pe principiul lui Zulex: "Daca nu-i masina pe contrasens, ce fun mai are depasirea??"

Si ca veni vorba... unde esti Zulex-ule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

It's a date, then...

Tragem o plimbare pe la Giurgiu...

Ce zici tu suzy? Ti-e frig de intuneric / frig???

 

Hai sa te lecui: eu nu pot inchide geaca de piele (se futu' fermoarul) si, viziera e vai mortii ei.

Saptamana viitoare-mi iau casca noua.

Insa, pana atunci ... fun! :moto:

 

 

Ha ha...a date? cine cu cine? :lol:

M-am mai linistit dupa ce m-ati ajutat si tu si Raul sa trec peste frica de frig si noapte. Sunteti buni psihologi :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

It's a date, then...

Tragem o plimbare pe la Giurgiu...

Ce zici tu suzy? Ti-e frig de intuneric / frig???

 

Hai sa te lecui: eu nu pot inchide geaca de piele (se futu' fermoarul) si, viziera e vai mortii ei.

Saptamana viitoare-mi iau casca noua.

Insa, pana atunci ... fun! :moto:

 

...tot ma bag la plimbare... pe principiul lui Zulex: "Daca nu-i masina pe contrasens, ce fun mai are depasirea??"

Si ca veni vorba... unde esti Zulex-ule?

sa nu uiti sa-ti iei genele anti-muste... :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau "kile" de soare pe la Stefan cel Mare, acu' 40 de min...

 

Shhh ... :wavey: e un date de club, :tomato: ... nu de alta, da' sunt sanse sa dorm si yo pe presh :rusinica:

 

LE:

A inceput sa picure prin Aparatorii patriei :angryfire:

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...