Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neata, m-a oprit ieri un "coleg motorizat" ieri la aparatori sa ma intrebe daca stiu vreun mecanic moto in zona. Nu am stiut ce sa ii zic, dar i-am promis ca revin cu un telefon, asa ca apelez la relatiile voastre sa imi dati un nr de telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata, m-a oprit ieri un "coleg motorizat" ieri la aparatori sa ma intrebe daca stiu vreun mecanic moto in zona. Nu am stiut ce sa ii zic, dar i-am promis ca revin cu un telefon, asa ca apelez la relatiile voastre sa imi dati un nr de telefon.

 

 

0721331285 cristi si service-ul este aproape de capatul lui 135 ( cand faci stanga catre ilioara)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ii recomand, stiu persoana care a plecat de acolo fara frane............

 

In alta ordine de idei, sunt 30 de grade afara - cine iese la o plimbare pana nu incepe ploaia ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, sunt 30 de grade afara - cine iese la o plimbare pana nu incepe ploaia ?

 

 

serios ? 30 grade ?

 

tipul asta a fost coleg la augsburg cu cumnatul meu ....am recomandat omul nu service-ul neaparat ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, sunt 30 de grade afara - cine iese la o plimbare pana nu incepe ploaia ?

Service recomandat cu MARE incredere: MyMoto pe Viilor 0722.696.686

Alt service in zona este in zona benzinariei Mol pe Soseaua Berceni: 0734.575.616 sau 0769.428.473 Stefan

PS: pt MyMoto garantez personal, celalalt nu ma pot pronunta pt ca n-am apelat la ei cu nimic, doar le-am dus clienti.

 

serios ? 30 grade ?

 

tipul asta a fost coleg la augsburg cu cumnatul meu ....am recomandat omul nu service-ul neaparat ... :)

...pai fara frana fata a plecat de acolo nefericita motociclista din cauza unui om nu a service-ului !

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Service recomandat cu MARE incredere: MyMoto pe Viilor 0722.696.686

Alt service in zona este in zona benzinariei Mol pe Soseaua Berceni: 0734.575.616 sau 0769.428.473 Stefan

PS: pt MyMoto garantez personal, celalalt nu ma pot pronunta pt ca n-am apelat la ei cu nimic, doar le-am dus clienti.

 

 

...pai fara frana fata a plecat de acolo nefericita motociclista din cauza unui om nu a service-ului !

 

 

da dar nu neaparat asta :)

e de cateva luni acolo ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Service recomandat cu MARE incredere: MyMoto pe Viilor 0722.696.686

Alt service in zona este in zona benzinariei Mol pe Soseaua Berceni: 0734.575.616 sau 0769.428.473 Stefan

PS: pt MyMoto garantez personal, celalalt nu ma pot pronunta pt ca n-am apelat la ei cu nimic, doar le-am dus clienti.

 

:cheers:

Multumesc, i-am transmis colegului numerele de telefon - ramane sa dea o bere cand o veni la intalniri vinerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smecher tare vantul de ieri.........o rafala de vant a darmat doi papagali de pe un "scutec" :lol:

 

Daramat......cafeaua de sub taste este de vina :bounce:

 

I-ai ajutat macar sa se ridice ? :)

 

Am intentionat sa o ridic pe don'soara pasagera(pitzipoanca) dar pana am coborat eu din masina (mosul) faza era consumata, au cazut mai mult pe loc :lol: , daca aveam camera pe masina era super tare faza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daramat......cafeaua de sub taste este de vina :bounce:

 

 

 

Am intentionat sa o ridic pe don'soara pasagera(pitzipoanca) dar pana am coborat eu din masina (mosul) faza era consumata, au cazut mai mult pe loc :lol: , daca aveam camera pe masina era super tare faza

...de nimic nu esti bun, sa-ti facem cadou un ARTROSTOP ? :bounce:

Macar te ofereai s-o ridici pe "cric"... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se anunta cineva maine la intalnire?

iO, daca nu apare ceva pana atunci.

PS: daca nu mai ajung anunt aici !

Deci locurile la loja s-au ocupat, altcineva ?! :moto:

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...