Sari la conținut

Un Moto Si O Dacie Facute Praf:|


mavrocook
 Share

Postări Recomandate

din cate mi-a spus un sofer de taxi un moto a intat in parapetul de pe mijlocul drumului de pe Calea Lugojului si s-a facut pachet. bucati din el au avariat cateva masini ce se aflau in trafic....

mai mult nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai m-a sunat un prieten sa-mi spuna ca a avut loc un accident la iesirea spre faget , din cate am inteles un moto de viteza (crede el) si o dacie "facuta praf" jtie cineva ce s-a intamplat sau care este starea motociclistului?

 

vezi cum induci lumea in eroare.

Deci, nici prietenul tau nu stie prea multe... TU nici atat ,

dar deschizi topic pentru acest lucru.

si te mai miri ca nu te accepta nimeni.... in vre-un club.(acesta afirmatie am preluat-o de la tine).

De ce nu ii lasi pe cei care stiu cate ceva sa-si dea cu parerea.

M-am avantat sa scriu aceste cateva randuri deoarece mi-am pus intrebarea

cati isi dau cu parerea fara sa stie absolut nimic despre un accident care a avut loc.

Din plictisela oare ? sau? provocare?

Intamplarea face ca pot sa afirm ca pana la a fi dacia"facuta praf" mai e mult , muuult de tot ;

spate stanga e putin sifonata. Chiar nu e cazul sa exageram la masina.

Motocicleta in schimb e intr-adevar avariata. Atat am de spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi m-am intalnit cu cineva si mi-a zis ca prietenul lui a avut un accident pe calea Lugojului. A zis ca are mana rupta in 2 locuri plus juliturile de rigoare.

Editat de psy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citez un coleg care a trecut pe acolo la cateva minute dupa accident: Un motor facut praf pe sensul opus de circulatie. Se para ca a miscat un bloc de beton la impact . Motociclistul era constient , avea fata plina de sange, nu se stie daca era o rana grava sau doar si-a spart nasul. Se pare totusi ca avea casca. Era dezorientat comlet si apoi a reusit sa se ridice. Mai multe nu a vazut. iar daca nu e adevarat ceva nu-mi sariti in cap!

 

Sanatate multa bikerului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nuuuuuuu !!!!!!!!!!...am un prieten in Tm cu un zx10 negru. din 2005..cu rimstripes roshii....la fel ca cel din accident....sper sa nu fie Mathe...are tel inchis... :scratch: :) :) :) :moron:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nuuuuuuu !!!!!!!!!!...am un prieten in Tm cu un zx10 negru. din 2005..cu rimstripes roshii....la fel ca cel din accident....sper sa nu fie Mathe...are tel inchis... :scratch: :) :) :) :moron:

 

e motorul lui Mathe,dar nu el a condus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu acum reportajul la televizor. Ziceau si ceva de numar de inmatriculare lipsa,adica a fost luat de cei 2 inainte sa vina politia . :scratch: :)

 

 

si ne mai miram ca avem o imagine de tot rahatul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numarul era pe motocicleta.doar ca politistii sunt atat de idioti si orbi ca sa il vada.intr-un final au venit comisari subcomisari si mai stiu eu ce sefi care aveau competenta de a-l vedea.nu va luati dupa tot ce auziti la stiri.

ce imagine? cine crezi ca te vede bine?

dupa accident,tipa in care a dat motociclistul spunea la telefon unei cunostinte banuiesc: stai draga ca au intrat niste satanisti in noi,si s-au strans multi aici"

 

ce sa mai zic...nimic..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

calmatziva fratilor. tocmai am vazut la stiri despre accident. nu a murit nimeni. au fost in stare sa o ia la goana amandoi flacaii de pe motor. politzia a gasit doar resturile motocicletei acolo. chilotu shi pasageru nu. ma bucur din suflet ca nu mai trebuie sa dam rip-uri shi pentru ei. la cum arata kawa.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...