Sari la conținut

Intereseaza Pe Cineva Stickere Personalizate ?


cosminake
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mda :kiss:) at dc nu facem toti asa?:hug:) sa le printam si lipim :D)) gluma-i gluma ... si app cosminake ... ERAM NERVOS ... PRICEPI? :ok: :eek: :P :cheers: SI LAS CA NICI U NU AI FOST USA DE BISERICA ... ASA CA TE ROG MAI USHOR CU AERELE DE SUPERIORITATE SI FI MAI AMABIL SI INTELEGATOR ... PE TN TE INTERESEAZA BANII SAU RELATIA CU O ANUMITA PERSOANA( sa nu fiu inteles greshit relatie = starea de spirit dintre cei doi) faci sau nu? ti-am dat si schema ... trebuie doar putin centrata si colorata mai evil ... faci au ba? Bafta :huh: ;) :bier:

Cazi in genunchi si milogeste-te putin, poate se indura de tine :wink: Nu intelegi ca nu e nu?

 

 

Bafta! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cazi in genunchi si milogeste-te putin, poate se indura de tine :jump: Nu intelegi ca nu e nu?

Bafta! :)

 

nu ma milogesc ma ... ca nu ma fac in stickerele lui :haha:) da la el or veni cumparatori si sa uita la ei ^_^)) daca ia placea ce fata au o sa le faca daca nu nu :lol:)) spor la ''lucru'' cosminake:)) :P :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma milogesc ma ... ca nu ma fac in stickerele lui :D) da la el or veni cumparatori si sa uita la ei :jump:)) daca ia placea ce fata au o sa le faca daca nu nu :haha:)) spor la ''lucru'' cosminake:)) :) :P :)

 

crezi tu ca am nevoie de "comentariile" unui descult pe threadu asta ? hai ca deja ma enervezi ... o sa-mi fac stickere pt mine si am zis ca pot face si pt cativa prieteni scuteristi, nu caut cumparatori, ce esti inapt ?

daca ai sa-mi mai zici ceva da-mi pm ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma milogesc ma ... ca nu ma fac in stickerele lui :jump:) da la el or veni cumparatori si sa uita la ei :haha:)) daca ia placea ce fata au o sa le faca daca nu nu ^_^)) spor la ''lucru'' cosminake:)) :) :P :)

 

 

Chiar n-am inteles ce ai vrut sa zici calaretule....ai un vocabular.....foarte frumos,si mai ales gramatica e de invidiat.....ALOOO AICI NU E MIRC !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar n-am inteles ce ai vrut sa zici calaretule....ai un vocabular.....foarte frumos,si mai ales gramatica e de invidiat.....ALOOO AICI NU E MIRC !!! :)

 

din cate stiu eu nu sunt ministru caramido ... si nu am folosit cuvinte de mirc :) :P daca u vezi undeva ''sh'' sau ''tz'' sau ''k'' eshti tare ... si mai usor cu critica asupra vocabularului fiecaruia vrei? ca nu suntem la ora nici de dictie nici de dictalografie asa ca mai lasa-te pagubas ... pt ca am impresia ca comentezi doar ca sa aduci posturi si ca sa pari ca tu eshti ''cel inteligent'' de pe forum ... mai ushor cu fazele astea ... si u cosminake mai ushor cu injuraturile pt ca eu am incercat sa nu jignesc pe nimeni ... in ce masura am reushit e partea a doua ... asa ca te rog ... inarca sa fi mai amabil

Editat de GeorGEBlaCKRidER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu eu nu sunt ministru caramido ... si nu am folosit cuvinte de mirc :) :P daca u vezi undeva ''sh'' sau ''tz'' sau ''k'' eshti tare

mars ma.

esti nervos ? la 17 ani nu e normal sa fii atat de nervos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu astfel de persoane prin preajma la ce te astepti ... incerc sa fiu amabil si politicos si u faci pe desteptu ... cred ca tu esti cel ce trebuie educat nu eu

 

Pf ... Ma George, ca nou venit pe forum nu trebuie sa vii cu aere d`astea! Chiar daca tu te crezi superior celor din jur! Intelege ca aici unor oameni chiar le pasa de subforumu asta si de topicurile bune si folositoare! Nu incerca sa strici unele lucruri! Daca omu` nu vrea sa iti dea, nu iti da, e asa greu?

 

Sper sa nu devii al doilea denis_mbr ...

 

Bafta! :)

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu astfel de persoane prin preajma la ce te astepti ... incerc sa fiu amabil si politicos si u faci pe desteptu ... cred ca tu esti cel ce trebuie educat nu eu

 

prietene esti prost, dar rau ... ti-am zis sa nu-mi mai umpli threadu cu prostii ... ai sa-mi spui ceva da-mi pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pf ... Ma George, ca nou venit pe forum nu trebuie sa vii cu aere d`astea! Chiar daca tu te crezi superior celor din jur! Intelege ca aici unor oameni chiar le pasa de subforumu asta si de topicurile bune si folositoare! Nu incerca sa strici unele lucruri! Daca omu` nu vrea sa iti dea, nu iti da, e asa greu?

 

Sper sa nu devii al doilea denis_mbr ...

 

Bafta! :P

 

nu mai nu e greu ... si nu vin cu aere :D nu's genu dar nu-mi place sa fiu luat la misto ... si bun am inteles nu vrea ghinion ... si da ... inteleg , respect si accept faptu ca le pasa de subforum ... si mie imi pasa si stiu ca sunt si alti mai destepti ca mn ... admit asta

 

 

bafta all :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut,

Cat ma costa doua sticker-e cu Honda Transalp, ca cele din imaginea alaturata. Le vreau pe folie transparenta, pentru a putea da cu lac peste vopsea. La o adica, merge si pe folie transparenta autoadeziva, sa le lipesc direct pe carene, fara a mai da cu lac.

Merci,

Vice.

post-16335-1212247827_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...