Sari la conținut

De Ce Dispar Topicuri?


fhchth
 Share

Postări Recomandate

pot sa stiu si eu de ce mi-au disparut pt a doua oara topicurile cu banda de azbest shi alte chestii?

m-au sunat acu juma de ora oameni deci au fost postate shi acum miraculos nimic ...nici la vinzari nici aici ....

 

sunt eu orb?

este de rahat siteul?

incurc pe cineva ...?

 

vreau sa imi raspundetzi shi mie sa stiu ca daca e de rahat treaba eu renuntz la cont shi gata ... sa stiu si eu ce am de facut ....ca nu o sa stau in fiecare seara sa bag anuntzul din nou .....

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu la ce te referi dar in caz de topicuri disparute, da-ti un search dupa topicuri (in cazul tau) si probabil ca le veti gasi in alt subforum. exemplu: topicul asta trebuia pus la "forumurile motociclism.ro" (sau cam asa se cheama). se pare ca administratorii depun eforturi sa organizeze forumul pentru ca nu toata lumea citeste regulile prezentate deasupra topicurilor. parerea mea. nu e suficienta; PM la ADMIN.

 

asta-i cu banda de azbest? /index.php?...=110135&hl=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu cum te simti! am patit-o si eu!

exista doua explicati:

ori administatorul a mutat anuntul in alta parte, ca , probabil crede ca nu e locul unde trebuia sa apara, in cazul asta trebuia anuntat omul

ori sa sters de la sine, stiu eu!, eroare de site..... desi .....

Oricum ea leagtura cu administratorul si lamuritiva, e pacat sa pierdem un om ca tine care aduce la vinzare diverse chesti pentru choppere. Rabdare , calm, si se vor rezolva. salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basty, vezi ca anuntul tau a fost incorporat in topicul cu vanzari accesorii/piese chopper. eu acolo l-am vazut

spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok mersi pt un raspuns ....

este a doua oara cind nu mai e ....ciudat acum e la cumparari ..eu l-am postat 100% la vinzari piese de schimb ....probabil ca moderatorii de la piese de schimb nu stiu ca o roata de jaguar pe 15 cu spitze poate fi pt unii piesa de schimb ... or fi mutat topicul la piese auto ... :D

oricum cam ciudat .....cu moderatorii ashtia ...

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basty, vezi ca anuntul tau a fost incorporat in topicul cu vanzari accesorii/piese chopper. eu acolo l-am vazut

spor!

 

 

asa e,l-am lipit eu, acolo era locul lui.

 

da,se mai face curatenie,ca voua va e lene sa cautati topicul potrivit unde sa postati si faceti topic pt orice....

se sterg doar posturile care aduc atac la persoana sau au conotatii deplasate.

se muta topicurile care nu au legatura cu grupul chopperistilor sau sunt postate la "vrajeala".

 

so,calmati-va,ca nu are nimeni nimic personal cu voi,cititi explicatia si bagati la cap pt ca, voi sterge acest topic.

reclamatiile pe acest subforum le puteti adresa lui DMW & Roby& eu.....

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...