Sari la conținut

Yamaha Szr 660


uncle
 Share

Postări Recomandate

tocmai ce am cumparat o Yamaha SZR 660 si vroiam sa stiu cati sau daca mai sunt si alti posesori (inregistrati pe forum, in afara de fratele lui Alex D :welcome: )

 

incerc sa dau de alti posesori pentru a ma lamuri si pe mine in timp vis-a-vis de intretinere, mecanic & stuff

 

va astept "pe interval" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici gasiti pozele:

/index.php?showtopic=108972

 

 

@tuningboy - nu am uitat de echipament, pe langa casca Caberg pe care o gasesti in linkul de mai sus mi-am luat armura Fox, geaca textila Ufo si in cateva zile imi iau si manusi (Probiker, probabil) si protectii de genunchi/ tibie) pantaloni si incaltari dupa ce fac scoala :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Bravo ma, ti-ai facut topic, ai motor dar poze lulu :bounce:

 

Hai ca sunt eu milos si te ajut!

 

Motorul lui Uncle si Uncle pe motor:

 

dsc1453tm6.jpg

 

dsc1450pv7.jpg

 

dsc1449ig0.jpg

 

dsc1465pp8.jpg

 

dsc1472qc5.jpg

 

Asfalt uscat amigo, asta pana dam de iarba :lol: , noaptea pe camp :lol: , peste aia de se ard :baldy: . Stii tu ce zic! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Salut,

 

@Uncle, din cate am vazut, probabil ai vandut-o deja, dar sper ca poti sa ma ajuti cu o curiozitate.

Ca viitor incepator (imi mai trebe doar carnet, echipament si motor :cheers: ) ma tot uit pe net la si m-ar tenta un szr...acuma intrebarea e urmatoarea (daca nu sunt prea indiscret :angry: ) - tu ce inaltime ai? Eu nu ma laud decat cu 170 cm si vroiam sa fac o mica comparatie cu pozele cu tine sa incerc sa imi dau seama daca pot sta OK pe ea...

 

Mersi anticipat!

 

Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...