Sari la conținut

Care Stie Pe Cineva In Pitesti Care Vinde Scutere


STEAUA4EVER
 Share

Postări Recomandate

AS VREA SA CUMPAR UN SCUTER .........SI NU GASESC NICI UN SCUTER CARE SA-MI PLACA... DACA STITI PE CINEVA IN PITESTI CARE SA VANDA SCUTERE VA ROG SA-MI SPUNETI SI MIE

POT FI GASIT LA ID: GEO_BOSS90

 

hai la bucuresti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e Fbike-ul :D da nu iti recomand. Mai e pe strada care vine de la statia de autobuz de la 1907 si urca pe langa muzeu, mergi inspre tribunal si imediat dupa Casa Universitarilor pe dreapta. Am mai vazut insore Bascov pe dreapta unde e tipul ala cu biciclete multe. La Kawa Motors situ k mai avea (vis-a-vis de statia de maxi spre Mioveni)...La Romica la Albota nu stiu daca are....

Daca imi mai aduc aminte o sa iti spun

P.S.: Posteaza si tu la comunitati moto regionale=>Arges: /index.php?showforum=116

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e Fbike-ul :D da nu iti recomand. Mai e pe strada care vine de la statia de autobuz de la 1907 si urca pe langa muzeu, mergi inspre tribunal si imediat dupa Casa Universitarilor pe dreapta. Am mai vazut insore Bascov pe dreapta unde e tipul ala cu biciclete multe. La Kawa Motors situ k mai avea (vis-a-vis de statia de maxi spre Mioveni)...La Romica la Albota nu stiu daca are....

Daca imi mai aduc aminte o sa iti spun

P.S.: Posteaza si tu la comunitati moto regionale=>Arges: /index.php?showforum=116

 

La Kawa Motors erau 2 puse in fata magazinului deci inca mai au ( asta acu vreo saptamana - cred ) :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...