Sari la conținut

Hellp


MOTOBRAND
 Share

Postări Recomandate

Daca e vorba de Nucu & Placebo, le-am transmis numarul de tel de la Dan Chelsoi - Silver Pistons prin Marcela.

Da, man !!!

Despre asta era vorba!!!

Asta da treaba!!!

Acum simt, intradevar, placerea, unitatea si solidaritatea motociclistilor!!!

:what: B) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum simt, intradevar, placerea, unitatea si solidaritatea motociclistilor!!!

Da' poate ne spuneti si noua ce s-a intamplat.... In ce consta solidaritatea motociclistilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

acum am vazut acest topic

 

fratilor, multumesc mult pentru intentiile voastre

 

am primit de la dobrescu :what: prin marcela B) nr de mobil al lui dan chelsoi pe care nu l-am mai sunat pentru ca am reusit sa desfacem un surub de la carburatorul care se infundase si am rezolvat-o.

 

 

inca odata multumesc

 

asta e un alt motiv pentru care m-am inscris pe acest forum si pentru care imi place sa ma mandresc ca fac parte din comunitatea moto

 

 

 

Nucu

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' poate ne spuneti si noua ce s-a intamplat.... In ce consta solidaritatea motociclistilor?

Eram trei pe motoare.

Aproape de Ploiesti unu' din motoare (kawa enduro) se oprea in drum si nu tzinea la relanti. Am mers asha pana-n Ploiesti unde a murit de tot.

 

Atunci am da SOS-ul pentru a afla un service. Raspunsurile au fost prompte shi multzumesc inca o data pentru ajutor.

 

Pentru ca era prea dificil sa-l impingem pana la service am incercat sa-l lucram singuri suspectand din start gunoaie in carburator intrucat facuse plinul din Bucuresti (fiind pe zero). Asha ca am cumparat un set de "imbusuri" shi am bajbait la shuruburile carburatorului. Am desfacut unul din shuruburi de sub rezervorul plutitorului din carburator shi a curs benzina din carburator cu tot cu gunoaie. Shi am rezolvat problema. B)

 

Am fost la Cheia shi exceptand faptul ca am inghetzat ca un carnat a fost super OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...