Sari la conținut

Concediu Cu Motorul La Trei Ape


Postări Recomandate

Am vrut sa petrecem concediul departe de agitatia Resitei, asa ca am plecat cu motorul la Trei Ape. Drumul a fost asa cum il stiti, adica ...nasol ( rusine, dom'primar al Valiugului !). Am prins vreme de plaja superba, dar noaptea a fost o furtuna care mai-mai mi-a daramat cortul. Ne-am bucurat de intalnirea cu prietenii nostri cu IJ-urile : Virgil, Betty,Dani ( a-propos, Dani, cam rau feng-shui-ul in curba in care ai dat cu IJ-ul de asfalt...) . In rest, pot spune ca ne-am bucurat din plin de frumusetea naturii, va recomand locul si voua, chiar daca e prea aproape de Resita - la vreo 40 km. La intoarcere, cred ca se uita lumea la noi ca la urs : inchipuiti-va o Virago silentioasa incadrata de 2 IJ fumegoase si ff zgomotoase...

In incheiere, multumim d-nei Gabi, lui Costel,Mihai si Oana din Timisoara. Iar pentru Nelu si Fabi Telisca- daca cititi asta- ne pare rau ca nu ati fost si voi. Pentru Eugen si Gizella din Dumbravita- sper sa ne mai revedem, ne-am bucurat mult sa va cunoastem.

post-18749-1182712577_thumb.jpg

post-18749-1182712666_thumb.jpg

post-18749-1182712795_thumb.jpg

post-18749-1182712919_thumb.jpg

post-18749-1182713010_thumb.jpg

post-18749-1182713101_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...