Sari la conținut

Univers Moto


Placebo
 Share

Postări Recomandate

:D

Un numar cu adevarat BUN. Pot spune chiar excelent.

Cuprinde aproape tot ce-mi pot dori sa citesc intr-o revista de specialitate. Singurul meu regret a fost ca nu a avut mai multe pagini.

 

Nu-mi prea place sa vorbesc la superlativ dar asta este parerea mea dupa ce am rasfoit-o.

 

Pe cand un almanah moto ( am reminishcentze din epoca de aur).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu le citesc pe amindoua.

Desi am inceput cu moto life intr-o conjunctura ''amicala'' si am descoperit ulterior universu' imi place mai mult univers moto.

 

Cred ca e mai bine facut (articole de p-afara.....) si acopera mai multe aspecte.

Le voi citi in continuare pe amindoua in clasament situindu-se pe 1 universu si pe 2 moto.

 

Deocamdata.

 

 

 

Nucu

 

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu mi-am aruncat ochii pe revista prin Etrusco, cateva minute si mi s-a parut extrem de interesanta. O sa caut revista cu siguranta pe la chioscurile de ziare, in special pentru articolele despre BMW-ul cel nou (k1200R).

 

Succes in continuare!

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit tot ce a scos univers moto pana acum dar numarul de acum parca e un numar aniversar asa de mult imi place.... e chiar super ...

 

 

PS:stie cineva de unde pot face rost de numarul 1 si de acel master scos prin august ca sa imi completez colectia ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...