Sari la conținut

Poze Garmich 2007


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

radule, felicitari tie si prietenilor tai si multumiri pt relatare si poze. m-ati convins sa va urmez exemplul la anu. toate cele bune!

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomand tuturor celor care au posibilitatea sa mearga la o intrunire moto in strainatate. Doar in felul acesta ne putem forma si noi niste pareri obiective asupra a ceea ce inseamna o intrunire moto si putem avea un termen REAL de comparatie cu ce se organizeaza la noi. Nu vreau sa invinuiesc pe nimeni ca nu ar organiza bine intrunirile in Romania, e clar ca avem MULT mai putina experienta in domeniu decat strainii, dar daca nimeni nu stie ce sa ceara nici organizatorii nu au de unde sa stie ce se doreste.

 

@Thomas: mare dreptate are cine a spus ce scrie in ultima linie din semnatura ta: "Libertatea este acel mod de comportare care nu aduce atingere libertatii celorlalti"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

BRAVO ! FELICITARI!

ANUL ACESTA NOI AM FOST LA FAAKERS SEE AUSTRIA, SI AVEM IN PLAN PENTRU ANUL VIITOR SA AJUNGEM SI NOI LA INTRUNIREA BMW.

CRED CA NE PRIMITI CU CHOPPERE NU?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO ! FELICITARI!

ANUL ACESTA NOI AM FOST LA FAAKERS SEE AUSTRIA, SI AVEM IN PLAN PENTRU ANUL VIITOR SA AJUNGEM SI NOI LA INTRUNIREA BMW.

CRED CA NE PRIMITI CU CHOPPERE NU?

[/quot

 

 

 

salutare frumos la vilach am fost si eu mia placut daca o sa veniti la garmich poate ne si intilnim eu de loc sint din galati aproape de voi la nemti veti vedea o altfel de organizare si sinteti bineveniti si cu choppere daca ne vom intilni vom face niste trase de vis promit sa auzim numai de bine Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...