Sari la conținut

Dezmembrez Yamaha


Postări Recomandate

carenele le am dar sunt putzin zgariate si coditza lipseste o bucata din capatul ei.daca ai ce face asa cu ele tzi le dau la un pretz bun

 

galmati aripa fatza o am insa fii mai explicit cu suportul de cutie.daca e cel din spate pentru coburi l-am vandut daca e altceva zi-mi. aripa de fatza te costa 100 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si yo una la fel..dar are ghidon de touring si de la 140 km/h imi pierd din aerodinamica rau de tot ...Daca a ta are sport il vreau eu cu tot ce trebuie ca sa-l pot monta pe a mea.Astept un raspuns ...merci mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Spune-mi te rog si mie preturile pentru urmatoarele:

 

- aripa spate (din cate stiu are protectia pentru lant incorporata, nu?)

- plasticul de la bord in care intra ceasurile si eventual si celelalte (capacele de la conductele de aer si cele 2 care urca pe parbriz)

 

Multumesc :)

 

PS: Trusa de scule o mai ai cumva? Si un pret daca se poate, te rog :cheers:

Editat de Shorty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut!

 

Spune-mi te rog preturile pt. aripa rotii fatza, semnalizarile fatza si cablul de kilometraj. Si inca ceva: acceleratia refuza de la un timp sa revina normal in relanti, adica accelerez, dau drumul la maneta, maneta revine dar turatia ajunge in relanti in 2-3 secunde, am crezut ca e de la cabluri si le-am gresat, dar nu e de acolo. Ai idee ce poate fi? Cineva zicea ca ar putea fi defect senzorul de avans (ce naiba o fi aia, sorry dar sunt cam pe dinafara cu mecanica :) ). Ai idee ce poate fi? Daca e intr-adevar nevoie de o piesa, ceva, si o mai ai, o sa ma ai client. :bigstar: Ma poti ajuta? Merci anticipat. Astept reply.

 

Toate cele bune

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dannyzf-aripa fatza costa 1 milion,semnalizarile le dau pe toate 4 tot cu un milion,cablul de ambreiaj i l-am promis lui gacsenior. acceleratzia cam face asa la toate insa incearca sa scotzi guma de sub cauciucul de accelerare,asa am auzit ca trebe facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...semnalizarile le dau pe toate 4 tot cu un milion

 

Buna, m-ar interesa si pe mine semnalele fata. Le dai numa pe toate 4, sau ai putea face un pret doar pt cele fata? Merci frumos. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut as vrea toata fata cu bord cu tot si far dar te rog sa imi faci si mie niste poze sa o vad mai in detaliu vreau sa o montez pe fzr 600 (sper sa pot) dami pm te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tashulina- semnalizatoarele le dau pe toate 4 cu 1 mil

 

neo- farul si carena fatza nu le mai am,mai este bordul si plasticele care acopera interiorul carenei fatza

 

hogzilla-amortizorul este,pompa frana este insa nu stiu inca pretzurile,etrierele le-am dat

 

id mess aem_tuning datzi add e mai usor de discutat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...