Sari la conținut

Martor Bord,aprilia Rs-125


Vizitator DARK-RIDER-82
 Share

Postări Recomandate

Vizitator DARK-RIDER-82

salutare! am un amic cu aprilia RS-125 din 2003, si de la un timp,(nici el nu stie de cand... ca nu prea a fost atent la bord) sta aprins un bec portocaliu la bord(cum te uiti la bord, ultimul din stanga) are un fel de rezistenta pe el.... n-am reusit sa ne explicam ce o fi... :) ASA CA AM ZIS SA INTREB SI PE ALTII :wave: ca deja ne prindeam urechile... de functionat functioneaza perfect, da' numai beculetul portocaliu nnu se stinge deloc...!

DACA se pricepe careva , va rog scrieti aici , sa nu se lase cu schimbat piese :bigstar: :blink: oricum de cand a observat treaba , n-a mai mers cu el... aasteptam raspunsul unui motociclsit mai "luminat" :haha:

BAFTA! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82
:wave: ba da' prosti mai suntem toti... cum de nu ne-am gandit si la asta?! maaamaa frate , ca-n filmele cu prosti... :blink: rau tare cand n-ai experienta , da' si mai rau cand esti gramada.... :bigstar: :) (cand zic "noi" , "toti" ma refer la mine, la proprietarul motorului , si un amic de-a meu mecanic de scutere... ) ORICUM , VA MULTUMESC MULT... noi ne gandeam la alte belele"avioane" si OZN-uri... na mah , pt. ce am deschis eu topic... cricul lateral ......... :blink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...