Sari la conținut

CUSTOM MACHINES REVISTA NOIEMBRIE


robychopper
 Share

Postări Recomandate

:cheers: au avut probleme si cu cutia de viteze la un panhead sa crapat carcasa cutiei in doua...asa ca au asteptat doua zile pina a ajuns din germania o cutie de la W&W copleta...propriu zis cutia veche de viteze nu sa mai putut folosii la nimc

post-24-1100033560_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul hellcat F124 este reincarnarea unor trei ani de lucru pe masa de lucru al inginerilor care cu intentia de a scoate pe piata perfectiunea unui motor pe doua roti,rezultatul este o viteza surprinzatoare o putere de loc comuna cu a celorlalte motoare ,un cadru super usor ..si piesele cele mai avansate pina la ora actuala de pe piata internationala si o calitate artizanala excelenta.

HELLCAT vrea sa fie cel mai delicat din purul singe european in modificat motoare,dar avind o agresivitate fara limite si puterea motoarelor V twin americane

ARE ca putere de propulsie un motor S&S de 124 de cai si tot sistemul electric in interiorul cadrului....chiar si teava de esapament

la fabricarea cadrului si basculei sau lucrat nici mai mult nici mai putin de 105 ore

are atitea detalii tehnice ca multe dintre ele va spun sincer ca nici nu am idee cum sa le traduc

CIND am vazut pozele am ramas fara cuvine ...este unul dintre motoare care ma last fara cuvinte ....am aproape doua saptamini de cind studiez revista si tot tipul mi se opreste vederea la HELLCAT F124 nu stiu pt voi dar pt mine este un motor superb cu o linie splendida a motorului in general..si foarte agresiv ca si model

.........VA las pe voi sa vedeti pozele si sa va dati cu parerea .......

va salut si pe curind prezentare revistei BIKERZONE

post-24-1100092032_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrati pe pagina asta...este superaba sunt toate detaliile celor care au creat HELLCATUL

http://www.confederate.com/

este fara cuvinte una dintre companiile cu prestatie 100 la 100 cele mai noi componente la motoare si cele mai performante la ora actuala

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...