Sari la conținut

Va salut pe toti


BigShow
 Share

Postări Recomandate

Stiti sun si eu un incepator al maniei numita motociclism...acum se poate zice k am intrat in miezul acestei manii datorita motocicletei pe care o am,Gilera MX1 de 125cmc. Pana nu de mult incalecam un scuter in 2 timpi Aprillia rs de 49 modificat dar cand am dat prima data de schimbatorul de viteze al Gilerei nu m-am putut dezlipi de ea. Vreau sa va rog ceva si vorbesc cat se poate de serios . Ce pot face sa nu mai am atata dorinta de a ma plimba cu motorul deoarece de cand am Gilera ai mei parinti nu stiu ce sa faca deoarece plec de la scoala si ies cu motorul in weekend de dimineata plec cu motorul fie ploaie fie vant eu tot cu motorul sunt . Stiu k vi se pare ciudat dar vreau sa fac ceva sa mai stau si eu pe acasa sa mai mananc , sa dorm si sa nu mai slabesc:) AJUTATI-MA va rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Bigshow

Salutare si bine ai venit!

 

... cat despre problema ta, hmmm, eu nu o vad ca o problema...

cred ca fiecare dintre noi, cei de aici, este innebunit dupa mersul pe motocicleta...

... depinde de fiecare, insa, cum isi stabileste prioritatile si cum isi aloca timpul liber. Toate trebuie sa aiba timpul lor si sa li se acorde atentia necesara. Nu mi se pare corect sa neglijezi orice altceva in afara de plimbarile cu motorul. Ai echipament cum trebuie? Daca nu, nu te mai plimba fara echipament serios, pune ban pe ban [economiseste banii de benzina, daca e cazul] in asa fel incat sa mai stai si pe acasa pe de o parte si sa te alegi si cu ceva din asta...

 

 

Hai noroc si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut shi bine ai venit. Nu cred ca o sa gaseshti sfaturi aici de genul "las-o mai moale cu datul cu motoru". Vino la intalniri shi mai vorbim.

 

Mult succes, drum uscat shi fara peripetzii.

 

Oricum o sa-tzi mai treaca cu timpul ... in sensul ca revi cu picioarele mai pe pamant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...