Sari la conținut

Gilera Dna 50


C@T@
 Share

Postări Recomandate

Stiu robbyvl ca asta e minimu ca un pr si a luat aerox din italia cu 300 de euro si ia facut si tuning vizual si mecanic in total a bagat 1300euro in el...C@T@ eu l am avut pe al meu din italia am dat 800 euro pe el cu acte in regula 5000 km editie speciala(la culoare)si l am dat cu 1400euro...Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kit de 70 cmc polini este 250 euro adus din italia! dar merita.

acuma totu depinde si de calitate si puterea care o da scuterului.si nu in ultimul rand de firma. asa e si set de 80cmc polini la 500e aproape, dar cu o toba buna si ambreiaje si carburator si ambielaj ca stock`u sigur nu rezista, iti garanteaza 20 de caluti

Editat de robbyvl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un gilera dna 50 ,insa eu lam cumparat cu kit de 80 direct pe el ,si schimbat absolut totul ,adica adus la performanta kitului de 80 ,parerea mea e ca daca vrei sa iti iei dna iatil direct cu kit de 70 sau 80 pe el pt ca el oricum e destul de scump .si sa il iei si sa mai bagi si banii in el e aiurea .avand in vedere ca e doar un scuter ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai zine si noua cat prinde Dna-u acum?demaraj?cati km are?

pai io iam dat 110 km/h ,asta avand in vedere ca io am 95 de kg :lol: deci poate ca cu cineva mai subtirel prindea mai mult oricum nu conteaza io sunt foarte multumit de el si mai toata lumea care ma vazut cum merg cu el a fost uimita de cum poate sa plece de pe loc ,mai ales la plecarile de la semafor ... deci merge bine mai mult de atata nu prea am ce sa ii fac io cred ca e maximum pt un dna de 50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PE DNA DE 50 POTI SA-I PUI UN KIT DE 80, IAR POLITIA NU ARE CE SA-TI FACA NUMAI IN CAZUL IN CARE TE PRINDE PE RADAR.

 

TZR DE 50 PRINDE 110 KM/H SI ARATA SI MAI FRUMOS, DAR PROBLEMA E CA, COSTA MAI MULT.

 

SUCCES

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...