Sari la conținut

Vand Mobra


kanvulf
 Share

Postări Recomandate

Nu e functionala, dar completa si nu e mult de umblat la ea. Judet Vaslui. 0745971723 . Bagati un pret

 

baga si u niste poze daca ai :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! O sa revin cu poze cat de curand. E motorul unui prieten si am zis ca mai bine dau un anunt decat sa sfarseasca la fier vechi

 

Da intradevar ar fi pacat sa ajunga acolo.Mar interesa o mobra asa sa ma joc cu ea sa acumulez cunostinte si bineinteles sa o si fac sa mearga.As vrea sa vad si eu niste poze si eventual si un pret daca se poate.Ms Bafta la vanzare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto:

Da intradevar ar fi pacat sa ajunga acolo.Mar interesa o mobra asa sa ma joc cu ea sa acumulez cunostinte si bineinteles sa o si fac sa mearga.As vrea sa vad si eu niste poze si eventual si un pret daca se poate.Ms Bafta la vanzare :)

am eu una

merge, dar are nevoie de segmenti

pretul este un milion jumate...

am si ceva poze , dar sunt cam inselatoare....e mai mica mobra :moto: :lol:

post-7368-1187090326_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Axi, daca erai baiat elegant deschideai un topic pentru tine, dar se pare ca bunul simt cam lasa de dorit la tine. Daca nu deschideam topicul asta nu-ti mai scoteai mobra la vanzare? Nu o lua in nume de rau...Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Axi, daca erai baiat elegant deschideai un topic pentru tine, dar se pare ca bunul simt cam lasa de dorit la tine. Daca nu deschideam topicul asta nu-ti mai scoteai mobra la vanzare? Nu o lua in nume de rau...Asfalt uscat

carei faza :moto:

scrie undeva ca nu am voie......si asa e plin forumul de topicur cacioase...... :) asa ca.....sory, daca esti suparat :moto: .....

PS, e functionabila, dar ar avean nevoie de un set de segmenti!!! haide-ti....licitatie...o las si la 1,300 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu aveti sa imi dati si mie cablu' si corpu' ala de jos de kilometraj bine inteles pe bani sau pe :lol: dati un pm numai bine bafta la vazare salutari cu faru' daca merge :moto: :) :nono: :moto:

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...