Jump to content
Sign in to follow this  
noro

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....

Recommended Posts

Daca si in weekend o sa fie vremea ok o sa iasa multa lume la...plimbare :laugh:

Salutare,

Nu stiu daca ma mai tineti minte....am iesit anul trecut de cateva ori cu voi - am Vtr-ul rosu, iar anul acesta nu prea am avut timp de iesit....desi mi-ar fi placut. Ce mai faceti? se mai merge pe la snagov?:)....pe unde mai alergati?....

sper cnd vine caldura sa ies.....ac e prea frig pt oasele mele :laugh:

Numai bine! si Sarbatori fericite!

take care!

multumim. de retinut nu prea mai retin .. eu am uitat deja ce am facut saptraman trecuta .... dar acum un an:))

iese care acum la plimbare???? la 12 ies de la munca ... dau o tura apoi ma duc in bikers otopeni. un doritor ceva????

Salutare,

Nu stiu daca ma mai tineti minte....am iesit anul trecut de cateva ori cu voi - am Vtr-ul rosu, iar anul acesta nu prea am avut timp de iesit....desi mi-ar fi placut. Ce mai faceti? se mai merge pe la snagov?:laugh:....pe unde mai alergati?....

sper cnd vine caldura sa ies.....ac e prea frig pt oasele mele :)

Numai bine! si Sarbatori fericite!

take care!

salut mihai, nu te-am uitat :P in ultima vreme am tinut-o mai mult in petreceri. de iesit cu motoreta mai mult la servici, eu merg aproape in fiecare zi cu ea, insa ca sa strangi lumea pe vremea asta e cam greu, dai de prea multe refuzuri ca sa te mai chinui, din cauza frigului,evident :what: oricum, lasa ca vine si timpu frumos si vom iesi din nou impreuna. numai bine :D

Edited by noro

salut mihai, nu te-am uitat :P in ultima vreme am tinut-o mai mult in petreceri. de iesit cu motoreta mai mult la servici, eu merg aproape in fiecare zi cu ea, insa ca sa strangi lumea pe vremea asta e cam greu, dai de prea multe refuzuri ca sa te mai chinui, din cauza frigului,evident oricum, lasa ca vine si timpu frumos si vom iesi din nou impreuna. numai bine :D

EDIT

"salut mihai, nu te-am uitat :what: in ultima vreme am tinut-o mai mult in petreceri. de iesit cu motoreta mai mult la servici, eu merg aproape in fiecare zi cu ea, insa ca sa strangi lumea pe vremea asta e cam greu, dai de prea multe refuzuri ca sa te mai chinui, din cauza frigului,evident oricum, lasa ca vine si timpu frumos si vom iesi din nou impreuna. numai bine."

CU SINCERITATE,

SI MULTA CALDURA IN INIMA,

AL VOSTRU

NORO..... :)

:laugh:

:D Si nu! Nu sunt emo!! :)

:laugh: Si nu! Nu sunt emo!! :)

Doar :laugh: ... So ramane pe maine seara o bauta in Otopeni , cu tot cu plimbarica de rigoare?!

Doar :laugh: ... So ramane pe maine seara o bauta in Otopeni , cu tot cu plimbarica de rigoare?!

evident! :laugh: :)

Sarbatori fericite si La multi ani pentru toata lumea de pe-aci ! sa auzim numai de bine in noul an!

Bulibasha,vrem si noi pozele de aseara :lol: :crack:

Ai PM :kiss:

Am dat o tura rapida cu moto astazi :eek:

Tremura mana pe gaz sa-i dau mai tare dar patina ca dracii... Asta pana mi-a iesit un BMW (:yikes:) de pe o straduta in fata si a inceput sa-mi tremure si curu'... de atunci am mers emo :yikes:

hai sa mai iesim pe la plimbari ceva .... diseara se baga careva??? eu rebuie sa'mi recuperez moto din otopeni dupa care ma dau prin bucale.

hai sa mai iesim pe la plimbari ceva .... diseara se baga careva??? eu rebuie sa'mi recuperez moto din otopeni dupa care ma dau prin bucale.

Ce-as mai iesi si eu...

dar din pacate azi (ca-n fiecare zi) sunt la pantifi, pantaloni la dunga, camasa apretata, cravata ...d-atea necesare intr-o banca. Ziceti si voi mai din timp sa-mi iau si ghiozdanul cu cele necesare...

Ce-as mai iesi si eu...

dar din pacate azi (ca-n fiecare zi) sunt la pantifi, pantaloni la dunga, camasa apretata, cravata ...d-atea necesare intr-o banca. Ziceti si voi mai din timp sa-mi iau si ghiozdanul cu cele necesare...

si eu am acelasi echipament. dar ma duc acasa, ma schimb apoi ies;)

Mi-e dor de iesirile la Snagov,Mihailesti cu trupa de demult...... :friends:

Chiar asa, iese careva mai tarziu azi, pe la 12:00? Ca trebuie sa imi adorm fetele mai intai :cheers: ...

poate maine seara. pan atunci sper sa fie gata si motoreta mea. am de indreptat janta :kiss:

Daca mai e vreun ametzit care citeste topicul asta la ora asta, sa ma contacteze pe ID Mess cata_tanase sau 0722 505 646 sa vedem pe unde ne dam in seara asta, eu o sa ies in curand.

Bulan la max!

diseara la ora 21:00 la arc. vreau sa mergem la snagov sa bem o cafea, un suc ceva. asa cujm faceam anul trecut. in caz de ceva tel meu este 0766.752.673

Fix la topicul asta ma gandeam si eu aseara :P Poate ma iei si pe mine sa ma duci sa-mi iau moto din Otopeni :)

Buna treaba, sa m-apuc sa ma lupt cu paienjenii de pe sea, sau sa ii iau si pe ei :) ... nu ma hotarasc... :P

Da` parca as merge pana la Sinaia sa bem o cafea, in fine ne mai sfatuim acolo.

Bulan la max!