Sari la conținut

Accident Cu Scuter Pe Lacul Tei


marius45jml
 Share

Postări Recomandate

Se pare ca nu este atat de indicat sa circulam pe cat mai pe dreapta asa cum zic unii.

Azi ma intorceam cu masina de la cumparaturi si aproape in dreptul parcului de la circ observ un scuter facut praf si o masina lovita in partea din fata lateral (coltul masinii). Am parcat masina m-am dat jos si am inceput sa intreb si eu in stanga si dreapta cum s-a intamplat accidentul. Se pare ca scuteristul (avea casca pe ghidon), mergea cu 50-60 km/h pe partea dreapta (in dreptul masinilor parcate) si a fost acrosat de o masina care a iesit de pe o straduta sa faca dreapta. Faza este ca soferul a vrut sa se asigure, dar ca sa faca asta a trebuit sa iasa putin in afara ca nu vedea din cauza unei dube parcate exact pe coltul strazii. In acel moment a venit si scuteristul si s-a produs accidentul. Nu am vazut nici o urma de frana. Din cate am inteles scuteristul a avut noroc, s-a ales doar cu cateva julituri si atata tot.

O sa postez si 2 poze imediat cum imi gasesc cablul de date, ca nu aveam la mine decat telefonul.

 

--- Mesaj completat în 11 Aug 2007 18:13 -------------
Sunt cam slabe, dar se vede

post-12726-1186845159_thumb.jpg

post-12726-1186845172_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...