Sari la conținut

Trasee Saptamanale (sper)


Grigu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 192
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cineva in seara asta pe la un 8?

dap, eu!

dar vin din salajan pe la 8-9.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma duc de acum sa ma plimb, cred ca ies putin din bucuresti

 

LE: nu mai ies cu scuterache , merg pe jos

:cheers: bv... tot inainte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg eu. Postat la ora 12.10 ? Si plecare la ora 10 ?

 

Ieri mai am intrebat si nu a vrut nimen. Azi deschid topic si ati plecat deja. Mergeam si eu.

 

A postat la 00.10 am si am plecat la 10.10 am,ne-am hotorat destul de tarziu sa plecam.

Am vrut sa vedem manastirea Comana,dar din cauza unor probleme nu am ajuns la ea :o

Cateva poze dp drum :cheers:

post-11917-1187460713_thumb.jpg

post-11917-1187460927_thumb.jpg

post-11917-1187460964_thumb.jpg

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A postat la 00.10 am si am plecat la 10.10 am,ne-am hotorat destul de tarziu sa plecam.

Am vrut sa vedem manastirea Comana,dar din cauza unor probleme nu am ajuns la ea :o

Cateva poze dp drum :cheers:

 

Frumoasa poze. Pacat ca ati hotarat asa de tarziu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare la Targoviste Luni 20 August.

 

Traseul zic sa fie cam asa:

Plecam din Bucuresti pe la un 7 jumate, mers pe drumul spre Gaesti (pentru ca nu e asa de aglomerat ca spre Ploiesti + ca pe acolo era interzis cu motorache) mancam probabil in Gaesti, apoi plecam spre Targoviste.

 

Toata treaba asta ar dura cam doua ore jumatate.

 

In Targoviste mergem pe la Curtea Domneasca, vizitam Turnul Chindiei, apoi mergem sa vedem Muzeul tiparului (e ceva ceea ce vreau sa vad pentru ca se leaga de meseria mea :cheers: )

 

Am vazut toate astea, bem un suc si ne intoarcem victoriosi spre Bucuresti pe la ora 17:00

 

 

 

Se baga cineva? Doar eu sunt trecut pe lista. :o

 

Harta Via-Michelin

Editat de bogdan!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pot sa ma bag oricand...

ideea e ca poate ne strangem mai multi.

sper sa nu intervina ceva neprevazut dimineata

Editat de cristigrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergeti marti vin si eu. :o

 

Astazi ? O plimbare de noaptea in Bucuresti ?

eu sunt pentru!

unde si la ce ora?

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun sa facem un club al plimbaretilor seriosi. asa stim pe cine ne bazam :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subiect - Expeditia "Turul Litoralului"...sa plecat azi pe la ora 13...intoarcere in Ct pe la ora 20...sa mers prin Neptun,Saturn,Costinesti,Mangalia,2 Mai,pina la Vama Veche..viteze intre 50-80 km\h pe sosea dreapta...poze din Costinesti si Vama Veche,kiar la granita bulgareasca...vreme buna,prea calduroasa kiar...la vama veche multe tipe k lumea si multe motoare....

post-18285-1187547512_thumb.jpg

post-18285-1187547545_thumb.jpg

post-18285-1187547606_thumb.jpg

post-18285-1187547665_thumb.jpg

post-18285-1187547717_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subiect - Expeditia "Turul Litoralului"...sa plecat azi pe la ora 13...intoarcere in Ct pe la ora 20...sa mers prin Neptun,Saturn,Costinesti,Mangalia,2 Mai,pina la Vama Veche..viteze intre 50-80 km\h pe sosea dreapta...poze din Costinesti si Vama Veche,kiar la granita bulgareasca...vreme buna,prea calduroasa kiar...la vama veche multe tipe k lumea si multe motoare....

:o bine Constanta!

hai ca poate ne vedem we viitor sa dam o raita in vama...

sa cercetam tipele alea k lumea :D

in caz de ceva cunoasteti voi in Constanta fete "de treaba" sa ne racorim , sper :cheers:

P.S misto poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cristi, la cat estimezi ca ajungeti in targoviste? ca vreau sa strang niste amatori de la mine din oras sa venim si noi :o . hai sa stabilim o ora si un loc de intalnire in tgv.

pai cred ca in jur de 10-11 maxim.

lasa-mi un pm cu nr tau de mobil si te sunam de pe drum :D

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai exista doritori? repede ca maine la 7 plecam

 

Plecare la Targoviste Luni 20 August.

 

Traseul zic sa fie cam asa:

Plecam din Bucuresti pe la un 7 jumate, mers pe drumul spre Gaesti (pentru ca nu e asa de aglomerat ca spre Ploiesti + ca pe acolo era interzis cu motorache) mancam probabil in Gaesti, apoi plecam spre Targoviste.

 

Toata treaba asta ar dura cam doua ore jumatate.

 

In Targoviste mergem pe la Curtea Domneasca, vizitam Turnul Chindiei, apoi mergem sa vedem Muzeul tiparului (e ceva ceea ce vreau sa vad pentru ca se leaga de meseria mea :cheers: )

 

Am vazut toate astea, bem un suc si ne intoarcem victoriosi spre Bucuresti pe la ora 17:00

Se baga cineva? Doar eu sunt trecut pe lista. :o

 

Harta Via-Michelin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o bine Constanta!

hai ca poate ne vedem we viitor sa dam o raita in vama...

sa cercetam tipele alea k lumea :D

in caz de ceva cunoasteti voi in Constanta fete "de treaba" sa ne racorim , sper :cheers:

P.S misto poze

 

din pacate am facut poze putine...creca se poate rezolva si cu "problema" ta :lol: daca veniti sapt viitoare si este vreme buna poate mai facem o Vama ceva...poate chiar facem o cheta si intindem un "picnic" ceva cu bere si ce o mai fi...

 

 

 

--- Mesaj completat în 20 Aug 2007 13:49 -------------

Frumos. Marfa. Felicitare !!! Cati ati fost ?

 

am fost din pacate doar 3 - dezkreator,haste si sorinel...mai era un doritor dar a avut o pb....in total traseul a fost de 143 km (dupa bordul meu) Constanta-Costinesti (statiune,plaja nudisti ultimele 2 poze)-Neptun-Jupiter-Saturn-Mangalia-2Mai-Vama Veche-Constanta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate am facut poze putine...creca se poate rezolva si cu "problema" ta :o daca veniti sapt viitoare si este vreme buna poate mai facem o Vama ceva...poate chiar facem o cheta si intindem un "picnic" ceva cu bere si ce o mai fi...

<small>--- Mesaj completat în 20 Aug 2007 13:49 -------------</small><br/>

 

am fost din pacate doar 3 - dezkreator,haste si sorinel...mai era un doritor dar a avut o pb....in total traseul a fost de 143 km (dupa bordul meu) Constanta-Costinesti (statiune,plaja nudisti ultimele 2 poze)-Neptun-Jupiter-Saturn-Mangalia-2Mai-Vama Veche-Constanta...

Pt Rombaer:

plecare spre Targoviste la 7:30 de la skoda (porsche aviatiei).

daca nu stii cum sa ajungi vin si te iau din piata Romana pe la un 7.

vb pe mess.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar ce ati zice voi la o iesire de 2-3 zile in delta ...banuiesc ca sunt multi care o au cu pescuitul si chiar daca nu o au invata de la noi ... fruusel cu cortul nu deranjam pe nimeni,nu suntem deranjati de nimeni ,io zic ca ar fi super mai ales daca am fi vro 10-15 cel putin .... a ce ziceti ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar ce ati zice voi la o iesire de 2-3 zile in delta ...banuiesc ca sunt multi care o au cu pescuitul si chiar daca nu o au invata de la noi ... fruusel cu cortul nu deranjam pe nimeni,nu suntem deranjati de nimeni ,io zic ca ar fi super mai ales daca am fi vro 10-15 cel putin .... a ce ziceti ???

:o 10-15?

lol...

daca se aduna 5 deja e mult, enorm as putea spune

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...