Sari la conținut

MARS !


Baba
 Share

Postări Recomandate

"eu zic ca basescu trebuie sustinut.............nu neaparat pt chestia cu arcul, ci pt faptul ca daca ii acordati sprijin, nu ne va uita dupa aceea!"

 

... cita candoare :laugh: Il si vad pe basescu in in 2008 , in ultimul an de mandat cum isi consulta agenda cu cei carora trebuie sa le fie recunoscator si gasind o insemnare cu "gasca motociclisti inghetati".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...  cita candoare :baldy:  Il si vad pe basescu in in 2008 , in ultimul an de mandat cum isi consulta agenda cu cei carora trebuie sa le fie recunoscator si gasind o insemnare cu "gasca motociclisti inghetati".

Cat cinism in afrimatiile tale :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i vorba de "motociclism" ci de motociclisti. Sesizezi diferenta?

Eu ma refeream la tot ce inseamna fenomen moto in Romania, sa nu fie bagat cu politica. E mai mult o sugestie, o rugaminte... Stii cum e vorba aia: Te bagi in troaca, te mananca porcii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni, calmati-va!

 

Oricum, treaba nu mai e de actualitate. Dar, ca sa impac pe toata lumea va pot preciza urmatoarele lucruri:

- nu a fost nici o amenintare (asa cum s-a sugerat) politica sau o "smekerie" electorala.

- fiecare e liber sa faca ce vrea, sa voteze cu cine vrea, sa "pupe" pe cine vrea. Parerile au fost impartite: unii ati crezut ca gestul ar fi frumos (ceea ce am crezut si eu - altfel nu postam) iar altii ati sarit parca friptzi si loviti in "fiintza". Asa cum am precizat, nu am nici o culoare politica, nu ma intereseaza iar rugamintea (pentru ca a fost o rugaminte, nu altceva) de a face acest mars a fost primita de mine ca un gest, zic eu, frumos pe care l-am fi putut face. Treaba cu Arcu' nu are nici un amestec. Sigur, la anu' ne vom intalni tot acolo si nu vom fi deranjati de nimeni.

 

Pavel, fete frumoase sunt peste tot (nu numai in politica). Multumesc de ajutor, dar nu sunt implicat in actiune.

 

 

Baphta Maxima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii ati crezut ca gestul ar fi frumos (ceea ce am crezut si eu - altfel nu postam) iar altii ati sarit parca friptzi si loviti in "fiintza".

Din pacate de astfel de mesaje avem parte in campaniile electorale ... nu ma refer la mesaj ci la felul cum este compus.

 

Ce am vrut sa spun este: pe de o parte voi cei ce atzi fost de acord - oameni blajini care nu atzi vrut nimic rau decat sa mergetzi la un marsh pajnic iar noi - baietzi agresivi care am facut tot posibilul sa va impiedicam.

Acesta este mesajul pe care l-ar intzelege cine ar citi ce ai scris.

 

Nu cred ca in posturile acestea au fost incluse jigniri ci opinii. Pana la urma suntem pe forum.

 

Deci nu am sarit friptzi ... ci ne-am spus punctul de vedere. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...