Sari la conținut

Accident - Focsani


dj.copilu
 Share

Postări Recomandate

:cheers: capsunarului :o

R.I.P. motociclistului si condoleante familiei.... :P

 

Altceva afara de :D mai sti? Daca ti-ar da tie :lol: ori de cate ori gresesti... o are cum ti-ar arata fatza? :-)

 

Intrebare retorica, nu? Copil inconstient, a gresit, a gresi e omeneste... te-ai intrebat oare.... tie cum ti-ar sta infipt intr-o grupa de copii cu motorul, doar ptr ca... ai gresit?Nu iti doresc asa ceva... eradoar un gand...

 

Fiti mai iertatori oameni buni... macar incercati...

 

P.S. :-L mie ptr ca mi-am permis sa te atentionez, nu?

Editat de hondaxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Altceva afara de :cheers: mai sti? Daca ti-ar da tie :o ori de cate ori gresesti... o are cum ti-ar arata fatza? :-)

 

Intrebare retorica, nu? Copil inconstient, a gresit, a gresi e omeneste... te-ai intrebat oare.... tie cum ti-ar sta infipt intr-o grupa de copii cu motorul, doar ptr ca... ai gresit?Nu iti doresc asa ceva... eradoar un gand...

 

Fiti mai iertatori oameni buni... macar incercati...

 

P.S. :D mie ptr ca mi-am permis sa te atentionez, nu?

Mai stiu si altele nu numai :lol: ....dar cum o imagine inlocuieste 1000 de cuvinte....

Copil inconstient a gresit????? a gresi e omeneste????? desigur dar daca acel "copil" gresind "omeneste" omoara (doamne fereste) copilul tau (daca ai?) sau sotie ta ori un prieten de altau???? nici eu nu iti doresc asa ceva.... era doar un gand..... (sau tot o intrebare retorica....) cat de iertator ai putea fi???? (sau hai sa lasam liber toti ucigasii din puscarie ca doar au gresit si ei..... man.... think.... iar daca eu ma bag intr-un grup de copii din greseala mea poa' sa mi se arate si mie :-L )

Am incercat sa fiu mai iertator de aceea am scris doar ce am scris pt ca urasc polemicile mai ales unde nu mai au nici un rost....

P.S. nu am nimic impotriva atentionarilor daca acestia isi au locul..... dar in cazul asta cred ca ar fi mai bine sa pastrezi atentionarile tale pt alte lucruri... scuze de OFF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca viteza motocicletei era mare. Altfel urma impactului n-ar fi aratat asa , iar masina nu s-ar fi rasturnat (initial a fost cu rotile in sus). Si mai sigur e ca vita care conducea Golful ar fi trebuit sa se asigure bine cand s-a hotarat sa intoarca acolo (doua benzi pe sens, separate de linie continua).

Un conservar care se nimerise pe-acolo zicea ca motociclistul ar fi trebuit sa mearga pe banda lui. Atentie! In mintea multora din aceasta specie cretina, motocicletele trebuie musai sa mearga doar pe langa islaz. Daca se poate pe pietrisul de pe acostament!!!! Daca ai tupeul sa calci pe banda 2 (pe unde tre sa mearga doar ei, oamenii seriosi si gospodari) ii deranjezi foarte tare si o faci pe riscul tau...

 

Dumnezeu sa-l odihneasca pe baiat si sa ne fereasca de alte asemenea posturi.

 

PS Am sters o portiune dintr-una din poze care ar fi fost prea explicita.

poate n-ar fi trebuit s-o stergi.. cu cat vad mai multi imagini dure poate se gandesc mai mult inainte sa-i dea gaz. putea fi oricare dintre noi in locul lui :agree: :smoke: R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai stiu si altele nu numai :agree: ....dar cum o imagine inlocuieste 1000 de cuvinte....

Copil inconstient a gresit????? a gresi e omeneste????? desigur dar daca acel "copil" gresind "omeneste" omoara (doamne fereste) copilul tau (daca ai?) sau sotie ta ori un prieten de altau???? nici eu nu iti doresc asa ceva.... era doar un gand..... (sau tot o intrebare retorica....) cat de iertator ai putea fi???? (sau hai sa lasam liber toti ucigasii din puscarie ca doar au gresit si ei..... man.... think.... iar daca eu ma bag intr-un grup de copii din greseala mea poa' sa mi se arate si mie :smoke: )

Am incercat sa fiu mai iertator de aceea am scris doar ce am scris pt ca urasc polemicile mai ales unde nu mai au nici un rost....

P.S. nu am nimic impotriva atentionarilor daca acestia isi au locul..... dar in cazul asta cred ca ar fi mai bine sa pastrezi atentionarile tale pt alte lucruri... scuze de OFF

 

In mod absolut uluitor, sunt foarte bine pus la punct si in tema vis a vis de greselile altora care se rasfrang asupra mea... cauta prin forum cu search si vei descoperi motivul. Iti dau un hint: in masina sotiei mele s-a infipt un motociclist, iar copilul meu care era si el in masina a sarit un pic din scaunel... deci.... in principiu cred ca sunt destul de bine la curent cu subiectul.

 

Gandindu-ma la iertare, eu zic ca e suficient daca il injura cei implicati direct, nu trebuie sa-l injuri si tu, daca nu te-a afectat cu nimic accidentul. Si ma intreb, daca TU ai gresi la un moment dat si ti-ai lua poole in poponeata de la altii, care nu au nici in clin nici in maneca cu tine... ti-ar fi bine?

 

Eu zic sa renuntam la rautati gratuite, daca chiar nu e nevoie de ele si sa citim cu mainile departe de tastatura astfel de chetii daca nu avem ceva constructiv de spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mod absolut uluitor, sunt foarte bine pus la punct si in tema vis a vis de greselile altora care se rasfrang asupra mea... cauta prin forum cu search si vei descoperi motivul. Iti dau un hint: in masina sotiei mele s-a infipt un motociclist, iar copilul meu care era si el in masina a sarit un pic din scaunel... deci.... in principiu cred ca sunt destul de bine la curent cu subiectul.

Atunci carei problema ta cu postul meu care a fost pe tema discutiei nu ca si al tau.....

Gandindu-ma la iertare, eu zic ca e suficient daca il injura cei implicati direct, nu trebuie sa-l injuri si tu, daca nu te-a afectat cu nimic accidentul. Si ma intreb, daca TU ai gresi la un moment dat si ti-ai lua poole in poponeata de la altii, care nu au nici in clin nici in maneca cu tine... ti-ar fi bine?

NU l-am injurat! Daca vroiam sa fac asta o faceam si nu puneam doar un smiley care reflecta parerea mea despre acel individ.... Momentan nu ma afectat cu nimic incidentul dar mi sa intamplat de multe ori sa mi-se taie calea sau sa nu mi se dea prioritate cand aveam.... si poate data viitoare eu voi la care acest destept "greseste omeneste" si ma omoara atunci voi avea dreptul sa-i pun :agree: ???????? pur si simplu nu suport genul asta de oameni indiferent ce vehicol conduc....In legatura cu mine ti-am raspuns in celalat post.....

Eu zic sa renuntam la rautati gratuite, daca chiar nu e nevoie de ele si sa citim cu mainile departe de tastatura astfel de chetii daca nu avem ceva constructiv de spus.

Nu e nici o rautate gratuita.... mi-am exprimat parerea pe un forum public pe tema discutiei.... nu iti place nu citesti..... nu sunt tipul care posteaza doar de dragul scrisului dar sunt unelele lucruri peste care nu pot trece doar citind......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...