Sari la conținut

Se Cauta Fiabilitate Maxima


SAVAGE_GUY
 Share

Postări Recomandate

Ce spuneti despre acest topic care va fi f folositor celor care vor fiabilitate mare in acest domeniu, pentru ca sunt motoristi care nu vor sa fuga, nu vor sa arate nu stiu cum, nu sa aibe sute de cai sau sa schimbe toate piesele de pe un motor, ci vor doar ca sa aiba o motoreta care sa fie fiabila, sa mearga mult, sa se increada in ea...etc

Foarte interesant ca fiecare sa spuna si de unde stiu aceste lucruri, experienta propie f importanta, ceea cu au citit, ce stiu...etc.

 

Eu unul tac si ii las pe cei indreptatiti sa vorbeasca, mai ales cei de prin afara care au vazut zeci de motoare, care au zeci cunoscuti cunosc zeci de povesti etc desore folosirea indelungata a unui motor anume...etc.

 

Se poate vorbi si despre marci in general, cu punctele lor forte, dar si despre modele.

 

iarasi ar fi buna o enumerare a tuturor modelor din aceasta categorie....sigur este de folos celor care citesc pe acest site.

 

Daca nu este o idee buna, daca s-a mai facut, puteti sa stergeti acest thread.

 

Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un priten cu o magna vf 750 c 70 000 km fara nimic decat consumabile(bujii,filtre ulei placute)

 

Off:

Am un prieten cu un Goldwing cu 160.000 de Km. Doar consumabile si in cazul asta cu un singur schimb de curele de distributie. Extraordinar nu? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...