Sari la conținut

O Nemtoaica Dor Atat


zamonkh
 Share

Postări Recomandate

multi ar zice k in nici un caz nu motor de o mie la incepatori,e asta e eu asta mi-am dorit si asta mi-am luat.ce sa zic e o honda model cbr 1000f ,140 CP an 1996.cumparata din germania unic propietar.mi-a fost greu cand am cumparat-o avand in vedere k e un pic cam grea si nu e facuta de oras dar in timp am reusit sa ne intelegem destul de bine. in afara de acest inconvenient (greutatea) este o moto excelenta.

 

 

 

 

 

 

p.s. : spuneti-mi si mie parerile voastre despre honda cbr 900 rr (954, sc 50) model 2002 cei care detinteti asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulți KM împreună.

 

ÂŞi eu cu 100+ kg am renunțat să-mi iau ceva sub 600.

 

Pe ETZ 125, arătam ca o măimuță pe polizor.

Editat de kpax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E frumoasa, sa o stapanesti cu placere!

 

Cred ca e singurul miar pe care l-as recomanda unui incepator, daca ar fi obligat sa-si ia miar si l-ar ajuta si statura. Am avut ocazia sa o conduc pe a lui Escu si pot spune ca e un motor foarte placut la condus. Trage parinteste, perfect controlabil, numai ca trebuie sa ai grija cu viteza.

 

Daca tot esti posesor de Honda, vezi si site-ul din semnatura mea, are si forum cu foarte multe informatii utile :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. ma bucur k va place,va dati seama k mie imi place si mai mult :cheers: ce pot sa mai adaug: o am cam de prin mai si vara asta dupa mai multi km prin buc am hotarat sa plec cu ea in concediu si a fost super.primul meu drum in afara buc si asta la munte mama ce de emotii. cum am revenit din concediu nu stiam incotro sa o mai apuc asa k am mai dat o fuga tot pe la munte. ce sa-i faci trage cu drumu saraca :D

 

2.dar dupa cum se vede din poze a si dat cu mine pamant asa un pic cat sa-mi arate ca nu e de joaca.

 

3. probema e k si eu am in jur de 100kg si pe un motor de 600 sunt cam calare pe matura, am incercat un r6 si nu mi-a placut eu mare ea mica nu se poate

 

4. intradevar e un motor placut la condus si bland la greseli de cand esti incepator si nu numai ti se mai intampla sa si gresesti.

 

salutari,asfalt uscat si mai era o chestie : drumuri bune si femei frumoase :o

Editat de zamonkh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...