Sari la conținut

He he he mi-a venit mireasa


The Hammer
 Share

Postări Recomandate

Acus o juma' de ora am fost anuntat ca in SFARCsit mi-a ajuns Aprilica acasa.....intr-o juma' de ora o vad si eu.....ca acus sunt la ora de info baieti....

Spuneti-mi si mie cam cat timp dureaza sa o inmatriculez....ca mie tata nu-mi zice nimic si vreau si eu sa stiu.

Va pup!

Drum uscat!

Ne vedem pe drum!

Numa' bine!

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa o stapanesti sanatos .. O sa poti sa te plimbi cu numerele provizorii, care vin odata cu motorul ..

 

Reciteste toate elf_buf-urile ..

nu iesi dimineata sau seara .. ( ma refer la vreme )

incearca sa mergi pe locuri necirculate .. preferabil o parcare mare sau ceva de genul ..

 

Ai grija la frana .. are super franele ..

 

ai grija la viteza.. nici nu ti dai seama cat de repede te fura ..

incearca sa stai la cel putin 15 metri de cel din fata ta ..

 

Succes .. :laugh:

 

PS: se cer poze :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc la toti pt. urari.......esti tare ghost ai niste post-uri in tine jale :baldy: :what: :hug:

Elf am inspectat-o si vroiam sa te intreb de portbagaj.....are asa ceva?????sau singuru slot in care ai putea sa bagi o agenda e acolo deasupra uleiului????

Mie cei de la Motomania nu mi-au dat numere......mi le dau uniii care au fost contactati de cei de la motomania .....miercuri ma duc sa le iau.

M-am plimbat sincer sa fiu pe o straduta in seara asta.Nu m-am uitat la ce viteza era intra 3-a , dar imi va lua nitel timp sa ma obisnuiesc cu steeringul , am mai condus moto de viteza de pe la unul altul dar asta e ceva super!!!.

Sa ne vedem cu totii sanatosi ( chiar daca la cap nu-s prea multi ) si intregi la intruniri.

Numa bine'!

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: :what: klarr....acus mai bem nitel....zilele astea nu pot sa ma abtin sa nu dau si eu o tura ca o astept de prea mult timp , dar nici pe ploaie si alte porcarii ca ingheta......iarna nu-i ca vara.....sau era invers??? :ok:

nu conteaza :hug: , noi sa fim sanatosi si ne vedem la intruniri.

Elfule' ia zi-mi si mie tata cum e cu uleiul ( astia mi-au zis sa-i pun la fiecare 4 plinuri ) asa o sa-i fac intotdeauna???? manualul meu de la motor e in italiana si eu nu stiu decat cazzo ( cuvant urat ) si mascalzone ( cuvant de alint :laugh: )

Daca nu-ti e cu suparare te mai intreb si eu cate ceva din cand in cand ca n-are cin' sa ma invete.....si era sa uit : E o chestie pe partea stanga (cum stai pe ea pe la rotula) cu on , of si res ( de la restart cred ca vine nu? ) aia la ce foloseste si la ce tre' sa o dau???

Multumesc anticipat .

Poze ii fac maine si cred ca le pun seara . Dar din cate tin eu minte e la fel ca al tau....ma refer la culori si asa mai departe....e o sa vezi tu.

Pa!

Numa' bine!

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o chestie pe partea stanga (cum stai pe ea pe la rotula) cu on , of si res ( de la restart cred ca vine nu? ) aia la ce foloseste si la ce tre' sa o dau???

E benzina.

 

Off - benzină închisă.

On - benzină din rezervor.

Res - benzină din rezervă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unchiasule iti multam mult de tot...imi cer scuze daca ma considerati depasit ( ca sa nu zic prost ) dar chiar n-are cine a ma invata si decat sa fac de capul meu ( :laugh: ) mai bine va intreb pe voi

Multi oameni depind mai mult sau mai putin de forumul asta....keep up the good work.

Numa' bine!

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vreo 2-3 poze cu ea....si 3 filmulete facute cu digitalu' ( asa m-a rugat elf )

Nu ma certati ca n-aveam casca....am avut bunavointa sa imi iau dar era inchis.... imi iau casca maine si tot maine imi vin si numerele.

Numa' bine!

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok.....nush de ce nu merge sa descarc nici poze si nici filmuletele.... :baldy: :what: :hug:

Ce sa fac??? am incercat de mai multe ori ......mi se tot incarca acolo si atat dupa aia cred ca da eroare ( nu am mai asteptat ca dura prea mult ) , la avatar imi face la fel .... adica nu pot pune o poza din caclc , imi da eroare.

Cine vrea as putea sa le trimit pe mail.

Numa' bine!

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

andrei1303@yahoo.com

Yahoo ID : andrei1303 ( orice vrei sa ma intrebi si pot sa te ajut .. cu cea mai mare placere :baldy: )

 

La on, res, off ti a raspuns UncleFester .. fara casca sa nu te mai plimbi ( :laugh: ) cu uleiul faci in felul urmator .. Ai pe bord un led .. si se aprinde rosu cand trebuie sa te gandesti la ulei .. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...