Sari la conținut

Intilniri Moto - Discutie Despre Continut


tafu
 Share

Postări Recomandate

Tafu, sunt in acelas "status" ca si tine.

Initial imi doream foarte mult sa particip la intalniri in toata tara, indiferent de locatia in care se organiza (indiferent de costuri in timp si bani), dar am constatat ca nu sunt pe gustul meu, mai ales dupa ce am participat la o intrunire moto in Belgia.

Consider ca este o problema a natiei noastre, a societatii in care traim in prezent in Romania.

In mod cert si sigur lucrurile se vor schimba cate putin cu contributia fiecaruia dintre noi, iar in timp este posibil sa devenim cu adevarat oameni, comportandu-ne si avand preocupari ca atare.

Nu ma pot implica, sau sprijini cu adevarat o intrunire moto dar cu siguranta voi participa cu orice sacrificiu la oricare intalnire care se va organiza dupa un alt model decat cel de la noi.

 

P.S.:Vorbesc si in numele a doi prieteni motociclisti.

 

 

Ma bucur ca discutia si schimbul de idei lansate de mine inca trezesc interesul membrilor acestui forum si totodata le si multumesc.

Am lansat acest topic in speranta ca poate unii organizatori de intilniri se vor inspira nu din pct. mele ci din mult mai multe idei despre ce se poate face la o intrunire "de vineri seara pina duminica dimineatza"

va multumesc tuturor

 

Nu stiu cu cat va incalzeste, dar NU SUNTETI SINGURI !!!

Am scris deja prea mult ... Asfalt uscat si intruniri interesante :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...