Sari la conținut

Sv 650 Vs Honda Hornet Vs Kawasaki 750z Vs Bandit 600/650


legnakrad
 Share

Postări Recomandate

hey ! am facut cam 7000 km cu gs'ul si simt nevoia sa trec la ceva mai mare :agree: intrebarea e ce ma sfatuiti sa iau ? va rog sa spuneti din experienta ce aveti de spus nu din auzite. ma intereseaza ceva confort / fiabilitatea e importanta / manevrabilitate si sa traga tare de jos + consum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mie imi plac blondele si tie iti plac brunetele si iti zic sa te cuplezi cu o blonda faci ce iti zic eu?ia-ti frate ce vrei si mai ales ce iti place.dejaba iti iei un hornet rapid si tie iti place masivitatea banditului sau chesti d'astea.tu decizi pt tine.

:agree:

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stephon m'am uitat numai ca nu am gasit exact c vroiam :agree: pana la urma am vb cu cineva care s'a oferit sa ma ajute si m'am decis pe sv. ma interesa cuplu mare consum mic sa fie fun manevrabil frumusel si ok la drum lung. suzuki bandit am inteles ca e f bun la drum lung dar e dt de greutz, honda hornet e puternic dupa 8000 ture, kawasaki nu prea vreau eu deci sv e perfect :smoke: am inteles ca trage f tare de jos si sunetul de V e genial :ok: + ca e frumusel. singurul minus e ca pare firav dar e si nice chestia asta ca e usor d strecurat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

stephon m'am uitat numai ca nu am gasit exact c vroiam :what: pana la urma am vb cu cineva care s'a oferit sa ma ajute si m'am decis pe sv. ma interesa cuplu mare consum mic sa fie fun manevrabil frumusel si ok la drum lung. suzuki bandit am inteles ca e f bun la drum lung dar e dt de greutz, honda hornet e puternic dupa 8000 ture, kawasaki nu prea vreau eu deci sv e perfect :-L am inteles ca trage f tare de jos si sunetul de V e genial :what: + ca e frumusel. singurul minus e ca pare firav dar e si nice chestia asta ca e usor d strecurat

 

 

salutare!

buna alegere SV-ul!

am si io si inca ma felicit pt alegere! :P

da, uneori poate parea mic, dar cand te-apropii nu mai e... si mai ales cand il tii intre picioare... :baldy:

trage de jos bine, e frumusel... ce sa mai, libelula mea e the best! :scratch: :wave:

daca vrei sa vezi sv mai deaproape, lasa mesaj.

sau daca ti-ai luat deja... hai la :) intr-o seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

scuze ca raspund asa tarziu dar am fost plecat pana acum cu facultatea. jonlup chiar as vrea sa vad mai de aproape dar nu am timp decat dupa 13 pana atunci nu pot. m'am decis sa am rabdare pana in aprilie si sa cumpar un sv nou noutz :) pana atunci merg cu suza mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kawasaki z750. E un motor super ok, dar dupa cum spune lumea, kawasaki nu e un motor pt toti. A super puternic si super nervos. Crede-ma. Il am de 5 luni de zile, 10000 km facuti cu el si inca ma mai surprinde cateodata :finger: Decizia este a ta. Iti alegi motorul in functie de ce vrei sa faci cu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: oricum mai am timp pana in martie...astept sa vad ce urmeaza ca am inteles ca s'ar putea ca suzuki sv 2008 sa aiba 700cc. vreau sa vad si urmatorul kawasaki z 750. hornetul asta nou nu imi place stephon nu am ce'i face. decat hornetu prefer kawasaki z 750 care are si cuplu mare din ture mici si modelul 2007 arata super bine si in plus au scazut consumul am inteles ca si daca tragi de el nu consuma mai mult de 6.5% oras fata de modelele anterioare care mancau 8-9 in oras
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai de ce atat ? am auzit ca merge f bine se lasa f bine pe curbe si e dt de fiabil. asta si de la oameni si din teste. la modelul 2007 au scos vibratiile a lea pe care le avea dupa 5000 rpm

 

--- Mesaj completat în 28 Sep 2007 12:16 -------------
singura chestie naspa e pozitia pt pasager :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...