Sari la conținut

Accident Sibiu- Primarie-10.09.2007


bubuu
 Share

Postări Recomandate

Sunt foarte suparat si nu mai continui ca nu se stie ce o sa fuck deci clar ca cei care nu au habar de accident sa taca draku din gura aia si sa se duca in munti sa nu-i mai vedem sau sa nu mai auzim de ei :rolleyes: :crack:. In legatura cu noi doi adica eu si ROCKER suntem cit de cit bine doar ca eu voi avea o interventie chirurgicala si cu asta punct.Totusi nu am uitat de cei ce au comentat aiurea si nu o sa uit niciodata si CHIAR NU MERITA SA FIE PRINTRE NOI :rock: :blbl:

MULTUMESC celor care au fost si sunt alaturi de noi sa nu incep sa-i enumar ca sunt destui cei din SIBIU

Editat de speedy_alien23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sunt foarte suparat si nu mai continui ca nu se stie ce o sa fuck deci clar ca cei care nu au habar de accident sa taca draku din gura aia si sa se duca in munti sa nu-i mai vedem sau sa nu mai auzim de ei :rolleyes: :crack:. In legatura cu noi doi adica eu si ROCKER suntem cit de cit bine doar ca eu voi avea o interventie chirurgicala si cu asta punct.Totusi nu am uitat de cei ce au comentat aiurea si nu o sa uit niciodata si CHIAR NU MERITA SA FIE PRINTRE NOI :rock: :blbl:

MULTUMESC celor care au fost si sunt alaturi de noi sa nu incep sa-i enumar ca sunt destui cei din SIBIU

 

Atat timp cat cei care au postat aici si se subintelege ca-ti sunt prieteni sau apropiati nu au dat si in continuare nu dau detalii exacte si nici macar tu nu faci altceva decat sa "fuck".....

 

Este un forum public unde fiecare isi da cu parerea cum poate si cum il duce capul. La ce te asteptai ? Oamenii care nu te cunosc nu au cum sa-ti aduca ciocolata pe forum, sper ca intelegi ce vreau sa spun.

 

Din ce am vazut in poza din link si din relatarile de pana acum daca ar fi sa judec la rece este un accident in care clar te dadeai cu o viteza mai mare decat trebuia in acel moment cu pasager in spate, putea sa fie si 50 km/h ,tot mare era.

 

Aia a virat stanga de pe prima banda ? Daca da, asta ar fi singura scuza pentru care nu ai putut evita accidentul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit de accident la vremea respectiva..... Pentru ca nu am cunoscut mai multe detali am preferat sa nu scriu nimic si sa ma rog ca biker-ul si pasagerul sa nu fie grav raniti .....

 

speedy_alien23 si rocker , ma bucur ca sunteti intregi si chiar daca unele posturi de pe aici au fost rautacioase sau chiar jignitoare, incercati sa invatati ceva din "aventura" voastra. Se putea intampla oricui....

Unele accidente le poti evita(majoritatea), altele NU ! Ultimele sunt in cazurile in care daca e sa ai ghinion...dai de cuie si in p.i.z.d.a.

Ca exemplu : Norik Abe (fost pilot de motoGP) nu a avut norocul vostru si daca el nu avea reflexe......

Despre viteza... stiti cum e, toti au radar in ochi si sunt experti in reguli de circulatie..... Asa ca nu bagati in seama prostiile unora de pe aici (manelo-bikerii) si sa ne salutam sanatosi. Mult noroc :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca orice ai scrie aici, se intelege tot altceva.

Normal ca nu s-a putut scrie despre acest accident: ei erau cu mainile in gips si sincer....nu aveau cum sa tasteze; iar prietenii erau prea ocupati sa aiba grija de ei.

 

Dar este usor sa comentezi daca nu esti implicat direct!

 

Cred ca si daca as posta raportul politistului, al medicului tot nu s-ar intelege nimic.

Fiecare cu ale lui. Dar na, suntem mai turmentati din cauza sarbatorilor. :rolleyes:

 

Apropo, Sarbatori Fericite si anul 2008 sa ne aduca evenimente fara accidente si fara incidente neplacute pe forum :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...