Sari la conținut

Intalniri moto 2005 ?


Smeagol
 Share

Topul celor mai meseriasi  

30 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

is curios sa aud ceva despre intalniri

adica avand in vedere ca nu am iesit f mult inafara orasului natal sa stiu cum a fost in rest, eventual topul preferintelor in randul bikerilor

acolo e misto ca se bea, se distreaza etc

acolo e misto ca se bat ca nebunii

acolo e fain peisaju

acolo e bere cu apa la pret exorbitant si micii is mici rau

treburi de astea

ar fi meserias si ceva de genul pana acolo e cam atata km si consum atata, drumu e naspa pe alocuri, ghid turistico-informativ

 

nu stau f bine cu banii (aviz lu coxanu care va face bascalie) deci trebuie sa ma gandesc serios unde ma duc si unde nu

exista cateva locatii care vreau sa le vizitez din motive personale (TM pt a ma impaca si face cunostinta cu Trust MC, o pasarica imi sopteste ca sunt baietzi de treaba, SB sa-mi vizitez fosta pretena :blink: , BV cica am auzit ca e misto ) dar cum zice neamtzu sau orice alt om cu capu pe umerii vreau sa plec de acasa cu tema facuta

daca cumva credetzi de cuvinta putetzi sa exemplificatzi cu poze

carcotasii sa se abtzina, chiar vreau sa ma duc la intalniri si chiar nu imi permit sa ajung undeva si sa nu-mi placa si dupa aia sa ma zgariu pe fatza

multzam frumos

 

ps. nu facetzi gura ca am pus TM impreuna pt cele 2 cluburi, e tot TM in fond si la urma urmei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot modifica topicul din 2 motive

1 am citit abia azi 12.01.2005 mesajul si nu mai am drept de edit

2 la poll erau valabile ca raspuns doar 15 variante deci 16 nu se putea

desigur daca vreun moderator, admin se poate sesiza cred ca nu va fi o problema modificarea optiunilor de raspuns, chiar si in 16

sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...