Sari la conținut

Am Nevoie De Piese Pentru Un Minsk


Zoster
 Share

Postări Recomandate

Zilele trecute am fost implicat intr-un accident rutier din care Minskul meu a iesit cam sifonat.. Ca daune la prima vedere sunt : Probleme in motor

Far, semnale fata sparte

Aripa fata, rezervor si cutie stanga indoite

Directie stramba(nu stiu cat de grava este treaba asta, sper sa nu fie din cadru)

 

Motorul si furca fata doresc sa le schimb integral, restul ma descurc intr-un fel sau altul. Daca ma puteti ajuta, dati-mi de stire va rog.. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa-ti ofer rezervorul , aripa fata shi spate , cutiile laterale cu capace cu tot (o sa caut prin boxa shi alte fiare ramase de la un minsk pe care nishte "binevoitori" mi l-au furat din Buftea).

da-mi un bip daca te intereseaza la 0720999779 - Vasile

Intre timp , numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din tot ce ai enumerat, la mine singura care a ramas neatinsa este cutia dreapta, chiar si aripa din spate a fost indoita in urma impactului(cum dracu s-a intamplat, nu stiu). maine ma duc cu Moto la asigurari sa vad daca pot rezolva ceva, desi sunt foarte sceptic in privinta asta... :blink:

Toate cele bune...

Editat de Zoster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din tot ce ai enumerat, la mine singura care a ramas neatinsa este cutia dreapta, chiar si aripa din spate a fost indoita in urma impactului(cum dracu s-a intamplat, nu stiu). maine ma duc cu Moto la asigurari sa vad daca pot rezolva ceva, desi sunt foarte sceptic in privinta asta... :blink:

Toate cele bune...

 

 

da-mi un add pe mess la c0min1, poate ne intelegem in privinta unui motor... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa-ti ofer rezervorul , aripa fata shi spate , cutiile laterale cu capace cu tot (o sa caut prin boxa shi alte fiare ramase de la un minsk pe care nishte "binevoitori" mi l-au furat din Buftea).

da-mi un bip daca te intereseaza la 0720999779 - Vasile

Intre timp , numai bine!

 

 

Poate nu ai inteles ! All free! Boxa mea este ocupata deja de CZ -ul 175 , chiar NU am ce sa fac cu piesele de Minsk. Doar vii shi le iei ( daca esti din bucuresti ) sau vorbim - pot la le trimit oriunde in tara prin fan courier - ptr. ca am contract cu ei - eu platesc pasionatii / pasiunea ptr." moto comuiste" . Valabil ptr. toti.

Salutari cu faru' cand o sa functioneze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu ai inteles ! All free! Boxa mea este ocupata deja de CZ -ul 175 , chiar NU am ce sa fac cu piesele de Minsk. Doar vii shi le iei ( daca esti din bucuresti ) sau vorbim - pot la le trimit oriunde in tara prin fan courier - ptr. ca am contract cu ei - eu platesc pasionatii / pasiunea ptr." moto comuiste" . Valabil ptr. toti.

Salutari cu faru' cand o sa functioneze!

bravo omule....frumos gest :blink:

 

faza e ca asta(zosteru) e cam carjat momentan, si se deplaseaza cam greu, dar cand isi revine, se rezolva...daca nu, poate imi fac eu timp sa trec pe uichend cu masinuta(in caz ca e multa fieratanie) si sa il aduc la tine :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara probleme Mr ORL. - am shi io conserva cu care ma pot deplasa in Buc. ( de fapt sunt in continuua miscare)-daca Zosteru "e lovit " poate il ajutam cumva ( nu este mare lucru) - duc eu fiarele unde trebuie .Oricum ptr. orice eventualitate eu stau in ozana langa scoala 116, daca ai sau are cineva drum da-mi de stire (in cazul ca este urgent)

Numa' de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Old biker: Eu stau in Salajan iar moto il am in Vitan, deci pot veni chiar si pe jos.. :blink: Oricum ar fi pana la sfarsitul saptamanii "te scap" de ele... Am notat nr de tel sei ne auzim miercuri la un tel... Toate bune si multumesc inca odata

 

@CSman: pune niste poze si un pret, pt ca ash mai vrea unul pt cineva

 

--- Mesaj completat în 07 Oct 2007 22:39 -------------
Postez aiurea pt a readuce topicul in prima pagina.... Inca mai am nevoie de piese :blink:

Editat de Zoster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...