Sari la conținut

Far Hoinar -> Ceva Nou?


m3talik
 Share

Postări Recomandate

Puterea farului meu de la hoinar este destul de mica, nu stiu exact din ce cauza, dar banuiesc ca asa a fost facuta...

Totusi, as vrea ceva mai puternic... deoarece nu ma ajuta foarte mult noaptea...

 

Chiar in seara asta am intrat intr-un crater pe care n-am reusit sa-l ocolesc in ultimul moment, am crezut ca o sa testez performantele castii... din fericire, am reusit sa ma echilibrez rapid si am continuat drumul...

 

 

Se poate face ceva? sa vad si eu mai bine noaptea?

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puterea farului meu de la hoinar este destul de mica, nu stiu exact din ce cauza, dar banuiesc ca asa a fost facuta...

Totusi, as vrea ceva mai puternic... deoarece nu ma ajuta foarte mult noaptea...

 

Chiar in seara asta am intrat intr-un crater pe care n-am reusit sa-l ocolesc in ultimul moment, am crezut ca o sa testez performantele castii... din fericire, am reusit sa ma echilibrez rapid si am continuat drumul...

Se poate face ceva? sa vad si eu mai bine noaptea?

 

Multumesc

 

 

aprindere pe 12V

 

am vazut un hoinar cu asa ceva... zicea ca are rebobinate bobinele (sau bobina de produce curent prentru lumini, clackson si alte chestii... cred ca aia groasa).Avea si o punte de diode si baterie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...