Sari la conținut

Pentru Cei Cu "capul Mare"


FLAMINGO
 Share

Postări Recomandate

Salutare !

 

Mi-am luat de curand o casca de la Bykes.ro de tipul "open face" insa am constat ca e prea mare. Nu aveau mai mici iar eu ma grabeam tare sa plec pentru ca trebuia sa fiu in alt loc la ora X. Din pacate nici factura nu au putut sa-mi dea pentru ca nu stiu ce nu mergea pe acolo sau nu era persoana care factureaza, in fine... Casca arata identic cu asta 266_177_Casca%20de%20protectie%20Safebet%20GCV%20-%20argintiu_495be0665d191916c5cf78f56b0ee3b1.jpg.png numai ca este de culoare rosu metalizat. Marimea este XL. Repet, pentru mine e cam mare. Nu tin neaparat s-o vand ci mai degraba s-o schimb.

 

Inca nu am luat legatura cu cei de acolo dar ceva imi spune ca nu prea am sanse sa iau alta de la ei. Daca cineva este doritor de acest tip de casca si mai ales de dimensiune si culoare, ii voi ramane pe veci recunoscator... Daca nu, atunci ma vad nevoit s-o pastrez (eventual pt pasager) si sa-mi cumpar eu alta.

 

Numai bine si... astept oferte... :friends:

 

--- Mesaj completat în 10 Oct 2007 10:08 -------------
S-a rezolvat problema, deci se poate inchide. Am reusit pana la urma si fara prea mari eforturi s-o schimb la magazin. Multumesc si pe aceasta cale echipei de acolo. Au dat dovada de un profesionalism si o amabilitate farte rar intalnite in Romania, mai exact in capitala. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...