Sari la conținut

Ajutor La Tunning


Joon
 Share

Postări Recomandate

as vrea sa imi schimb ghidonul de stoc cu unul cross si nu stiu ce ar fi mai bine :

sa caut jug superior cu tot cu sistemul de prindere sau sa imi iau inaltatoare de ghidon (daca cineva are asa ceva de vanzare astept oferte)

si a doua problema ar fi cu cauciucurile nu vreau unele mai late (pt ca deja am pus maximul ) vreau unele cu garda mai joasa (in talon are pe 80 si as vrea pe 60 chiar un 50 ) credeti ca ar afecta treaba asta ( si nu vb de jante care stiu ca s-ar cam indoii la gropi )

astept sfaturi , injuraturi si huiduieli ................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui mai intai sa ne spui si ce motor ai

la unele poti pune risere si ghidon "fat" fara sa ai nevoie de un alt jug la altele nu prea ai cum.

in ceea ce priveste anvelopele... aceeasi poveste spune ce moto ai si despre care anvelopa vb (fata/spate) desi daca zici 60-50 cred ca vb de spate dar tot tre sa spui ce moto ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ai dreptate motorul este acesta , marca ..........cea mai varza existenta !!!!

il scosesem la vanzare iar acum cateva zile m-am razganit brusc dupa ce am vazut alte moto de capacitate apropiata(150cc.) .in fine la primavara as vrea sa il prezint intr-o noua infatisare .

jantele sunt pe 17 si sunt subtirele (cauciucuri spate in talon 100/80 acum are pe ea 130/80 si as vrea un 130/60

furca upside-down si in poza se vede jugul cu ghyidonul care as vrea sa le schimb

sunt persoane care se intreaba de ce ma chinui cu rasnita asta si de ce mai bag bani in ea , e simplu ma-m lasat de droguri si pe ce altceva sa dau banii :bigstar::):bigstar:)

post-18663-1192361517_thumb.jpg

post-18663-1192361544_thumb.jpg

post-18663-1192361582_thumb.jpg

post-18663-1192361643_thumb.jpg

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce probleme iti face de te chinui cu ea? Vad ca-ti faci tu probleme: vrei cauciuce, ghidoane nustiudecum...

Plus ca se vede ca ai aterizat pe stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce probleme iti face de te chinui cu ea? Vad ca-ti faci tu probleme: vrei cauciuce, ghidoane nustiudecum...

Plus ca se vede ca ai aterizat pe stanga.

 

 

nu-ntzeleg care-i problema dak omu' frea sa-nbunatatzeasca aspectu motoretei shi-a aterizat pe stanga...

 

 

fiecare cu pistele lui.de aterizare...

 

adolf_ss cum potzi trai in los ferentarios? cum ieshi pe strada? sau zbori?

bine k n-au toate ciorile alea putzina cultura...k te-ai muta...no offense

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar::):bigstar: locuiesc aici de 24 de ani si toata lumea stie de micul meu <defect> si sunt respectat (si ocolit ) . nickul asta este luat de la cei doi caini ai mei Adolf si Ariana (doi pittbulli)

motorul este cazut si pe stanga si pe dreapta , pe staga l-am trantit eu am mers taras cu el cativa metrii iar pe dreapta a cazut seful meu cu el in timp ce statea pe loc.

vreau sa zic ca nu il modific pt aceste zgarieturi si nici din alte cauze motorul merge foarte bine ci o fac de dragul artei , iar sezonul viitor oricum vreau sa-mi iau altceva si decat sa l vand la un pret mult mai mic decat merita in iarna asta prefer sa-l tin pt oras (in loc de bicicleta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...