Sari la conținut

Anuntz Important! :d


cristinik
 Share

Postări Recomandate

TREMELO ti s-a urat cu binele, lasa-le dracu doamne iarta-ma de matrimoniale,uita cuvantul asta, asculta la unul mai "trecut" prin viata care nu-ti vrea raul; promite ce vrei tu --plimbari, seri romantice, alea,alea dar nu te angaja prea tare si mai ales nu pomeni de matrimoniale pt. ca fetele sunt foarte sesibile si receptive la asemenea cuvinte. :angry:

BAFTA

PS

Sper sa nu citeasca fetele acest reply iar daca da sa aibe simtul umorului. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La naiba, tre' sa-mi iau mai repede motor :) .... :angry:

daca nu, asta e, la primavara motor..., ca motorul nu se imprumuta, ca si ...

 

anyway cristinik: sa nu te astepti sa te plimbe, cine-o fi, fara casca, cu pletele in vant, sau invers, sa accepti sa mergi fara :angry:... ar fi nasol sa patzesti ceva de ziua ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma plimb fara casca. M-am plimbat fara casca doar prima data k eram asha disperata sa ma plimb cu motoru' de prin iulie shi era deja noiembrie shi n-aveam de la cine sa imprumut casca, eram shi mai mica shi mai inconshtienta shi m-am riscat-a fost cam frig :angry: shi de-atunci doar cu casca. Tremelo,de ce zici ca, casca nu se imprumuta niciodata? Io nu-s de acord!!!Asta bineintzeles pt ca io n-am ink casca shi tre' sa o imprumut-slava Domnului ca exista shi oameni care nu-tzi impartashesc in totalitate opinia in privintza asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...