Sari la conținut

Ce Stiti Despre Motocicletele Moto Guzzi


sangre
 Share

Postări Recomandate

Sunt proaspatul posesor al unui Guzzi California Stone...si trecand de la Ural la Moto Guzzi...mi se pare ceva fenomenal....si as vrea parerea fiecaruia (cei care stiu cate ceva) despre marca asta de motociclete...

 

Si care este un ulei de motor bun...Motul este asa bun ca toata lumea-l lauda...??

 

 

Va multumesc!

Atasez si o poza cu motorul meu :bigstar:

post-2111-1192536837_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt proaspatul posesor al unui Guzzi California Stone...si trecand de la Ural la Moto Guzzi...mi se pare ceva fenomenal....si as vrea parerea fiecaruia (cei care stiu cate ceva) despre marca asta de motociclete...

 

Si care este un ulei de motor bun...Motul este asa bun ca toata lumea-l lauda...??

Va multumesc!

Atasez si o poza cu motorul meu :ok:

 

Ce pot sa iti spun din experienta mea personala este ca Guzzi-urile sunt singurele motore cu care m-am dat si mi-au dat aproximativ aceiasi senzatie cu un Harley. Clasice adevarate. Merg si suna super.Parerea mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce m-a uimit pe mine la motoarele astea este simplitatea lor si ce nu-mi prea place este cutia de viteze este destul de dura de neprietenoasa cu cei care se urca pe motor pentru prima data....

 

dar dupa ce te obisnuiesti ii investi chitibusurile...

 

pana sa-mi iau Moto Guzzi habar n-avea ca astia in 1960 sau pe acolo au scos motocicleta in V8 si cica avea cam 1300 de cc parca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...