Sari la conținut

Scuter Yamaha


mare_maricel
 Share

Postări Recomandate

:pow:

post-26994-1193499404_thumb.jpg SAL vreau si eu cine are schema franei pe butuc la n scuter yamaha nu mai am frane pe spate si nu pot sa mai merg cu el, cred ca de la cazatura a sarit ceva de acolo si nu mai prinde va gog ;)

Asta ii yamaha cum is io popa :ok: Ii ceva chinezesc si ar fi evident ca la o cazatura sa ti se strice....poi ce sa zic dai jos roata jos si vezi ce ii sarit pe acolo altceva nuj ce sa zic oricum iti tre schema ca sa vezi cei sarit ca ii foarte simplu la tambur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

Asta ii yamaha cum is io popa :ok: Ii ceva chinezesc si ar fi evident ca la o cazatura sa ti se strice....poi ce sa zic dai jos roata jos si vezi ce ii sarit pe acolo altceva nuj ce sa zic oricum iti tre schema ca sa vezi cei sarit ca ii foarte simplu la tambur

 

 

 

poate ia sarit doar surubu` care tine cablu (surubu care si regleaza frana) ;) :pow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-26994-1193499404_thumb.jpg SAL vreau si eu cine are schema franei pe butuc la n scuter yamaha nu mai am frane pe spate si nu pot sa mai merg cu el, cred ca de la cazatura a sarit ceva de acolo si nu mai prinde va gog :pow:

daca ala e yamaha...eu am scuter ferrari :ok:

o secunda l-am privit, si mi-am dat seama ca provine de la "ceaina" (china)...

nu cred ca o sa gasesti o schita din aia... mai bine iti bagi tu ochiul in ea.... sau du-o la service ;)

ar putea fi o rupere banala de cablu... sau desprinderea lui....uita-te si tu la ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Pffff..... nu mai raspunde pe topicuri vechi ( fac si io ca alti ) cine stie dak mai are omu scuteru ) :kiss:

Lasa-l ma sa fie si el fericit... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si chinezariile au carte tehnica mai!!! Insa si aia e copiata...

Am avut un CECT Iphone ...fake lui apple iphone facut in china si avea cartea tehnica a iphonului original dar coperta tradusa in chineza...insa nu batea cu ce scrie in carte si ce setari avea telefonu :kiss: Chinezii nus in stare nimik sa faca de la 0...Da macar fac electronice ieftine care si le permit si romanii sa se dea mari cu ele...tocmai cineva sia pus dvd pe scuter si i cel mai smecher ...dar dvdu i luat din china cu 2.5 mil si are ecran de 12"...si nu citeste tare multe formate ...da no hai ca deviez de la subiect...decinu cauta carte tehnica ca nui eficienta ...descoperati singur scuteru!!

 

--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 22:48 -------------
Si nu mai cadea cu scuteru...ca nu de aia ti l-ai cumparat!!! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
post-26994-1193499404_thumb.jpg SAL vreau si eu cine are schema franei pe butuc la n scuter yamaha nu mai am frane pe spate si nu pot sa mai merg cu el, cred ca de la cazatura a sarit ceva de acolo si nu mai prinde va gog :cheers:

Cine tia vindut gogoasa asta cu Yamaha? trebuie sal desfaci sa vezi ce are

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...