Sari la conținut

Accident Moto - Moped - Bucuresti 3 noiembrie 2007


CaptainBusa
 Share

Postări Recomandate

deci..... cum s`a terminat?cine ce a platit?

 

Dauna platita de OMNIASIG pe RCA-ul faptasului...

 

A durat 4luni... :D

 

Am de recuperat de la OMNIASIG 1500eur...care inca nu se grabesc sa-i plateasca chiar daca au trecut cele 30zile legale conform legii in vigoare.

 

Dauna totala a fost Aprox.3800eur...inclusiv manopera Suzuki

 

Echipamentul nu e inclus asa ca tre sa ma cert cu ei in continuare...pe casca, manusi si jacheta...

 

Cu Faptasul...Superman sa-i zicem...am lasat-o moale ca e vai de ei...prin trafic... sper sa aprecieze fapta si sa-si vada de Job...ca dhe...poate are mai putin noroc data viitoare...

 

Si cam atat...

 

Cele Bune...

 

Je... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Unii nu invata nimic pana nu dau cu capul. Sper sa nu fiu urmatorul care-i iese in cale. Crezi ca i-ai facut un bine ca l-ai lasat ? Eu cred ca i-ai facut un rau . Asta iti va zice si urmatoare lui victima, chiar el poate fi urmatoarea lui victima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii nu invata nimic pana nu dau cu capul. Sper sa nu fiu urmatorul care-i iese in cale. Crezi ca i-ai facut un bine ca l-ai lasat ? Eu cred ca i-ai facut un rau . Asta iti va zice si urmatoare lui victima, chiar el poate fi urmatoarea lui victima.

 

Pai cam asa...norocul se termina...in special atunci cand il fortezi... :D l-am lasat pe el...sa aleaga...cand si unde...

 

Sper sa invete cate ceva din toate astea...desi putea fi oricine...in locul meu...o mama, un copil, un batran...

 

Cele bune :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica echipamentul nu e inclus? eu am avut dauna la allianz, pe rca, si m-au despagubit inclusiv pentru echipament, mi-au dat toti banii si nu am avut nici o discutie cu ei. sa fie clar pentru toata lumea, pe rca se platesc daunele produse tertilor, adica motor, piese, ceas, chiloti, vatamari corporale, cheltuieli de spitalizare etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...