Sari la conținut

Ghidon Ghidon Ghidon


bach
 Share

Postări Recomandate

pai sa-mi spui cand ai timp,si trec pe la tine sa vb.eu sunt din printu` turcesc si te stiu de cand eram kid,ca am fost o perioada si vecini din cate stiu.....

 

 

pai poti trece oricand si la orice ora..sunt acasa,pun si ceva la rece...lasand gluma,nici tu nu zici exact pentru ce tip de motocicleta iti trebuie...am de la ij un ghidon si mai am un drag bar,pe care l-ai putea adapta la mai multe tipuri,nici nu stiu de la ce provine...eu sunt din bals,olt,0744565274,pe cel de ij ti-l donez,iar celalalt,costa ceva...si eu l-am platit candva si nici macar nu l-am folosit...sa le fac o poza?..

 

--- Mesaj completat în 08 Nov 2007 06:44 -------------

pai poti trece oricand si la orice ora..sunt acasa,pun si ceva la rece...lasand gluma,nici tu nu zici exact pentru ce tip de motocicleta iti trebuie...am de la ij un ghidon si mai am un drag bar,pe care l-ai putea adapta la mai multe tipuri,nici nu stiu de la ce provine...eu sunt din bals,olt,0744565274,pe cel de ij ti-l donez,iar celalalt,costa ceva...si eu l-am platit candva si nici macar nu l-am folosit...sa le fac o poza?..

...hopa...scuze,acum vad ca nu-mi era mie adresat mesajul...oricum,ramane valabil... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi mai mult decat perfect o poza cu amandoo, mie imi trebuie pt ij dar tinand cont ca ij meu nu mai e original prea conteaza ce ghidon ii pun, oricum vreau sa vad cum arata ghidoanele ce le ai ca trebuie sa-l schimb neaparat pe al meu(e facut din fier ordinar indoit).....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi mai mult decat perfect o poza cu amandoo, mie imi trebuie pt ij dar tinand cont ca ij meu nu mai e original prea conteaza ce ghidon ii pun, oricum vreau sa vad cum arata ghidoanele ce le ai ca trebuie sa-l schimb neaparat pe al meu(e facut din fier ordinar indoit).....

 

 

salut!uite ce am...drag barur-ul e 60 ron...cel.negru,e de la o capritza...e gratis...ma rog,cheltuielile de transport le suporti tu...in bere,cand ne vedem...

post-1067-1194794532_thumb.jpg

post-1067-1194794555_thumb.jpg

post-1067-1194794580_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

salut!uite ce am...drag barur-ul e 60 ron...cel.negru,e de la o capritza...e gratis...ma rog,cheltuielile de transport le suporti tu...in bere,cand ne vedem...

 

Salut, vad ca e un topic mai vechi dar totusi am zsi sa intreb, mai aveti ghidonul de ij pe 22 mm mi-ar face mare trebuinta. astept un raspuns.. asfat uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, vad ca e un topic mai vechi dar totusi am zsi sa intreb, mai aveti ghidonul de ij pe 22 mm mi-ar face mare trebuinta. astept un raspuns.. asfat uscat

Am eu doar ce se vede dar nus de 750 si de 700 mm si diametru de 22.

Cel cu inaltatoare si comanda 50 lei , nu stiu de la ce provine probabil de IJ si trebe cromat

Celalalt probabil de Java sau CZ , pret 35 lei

Daca-ti sunt de trebuinta anunta-ma la 0740376555 sau aici pe forum . :bigstar: si mai am parca unu de IJ 56

post-29942-0-68659600-1319176254_thumb.jpg

post-29942-0-83538500-1319176274_thumb.jpg

post-29942-0-49073600-1319176298_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...