Sari la conținut

De Unde Cumparam Scutere Si Moto Ieftine Din Strainatate


marius45jml
 Share

Postări Recomandate

www.moto.it

Este un fel de bikeshop.........nu tre' sa cunosti italiana.

Daca mai stiti si voi astfel de site-uri, va rog sa le postati aici...........am gasit acolo scutere cu 150 euro si la noi se vand cu 400-500.

La primavara as face un drum. :hug:

 

--- Mesaj completat în 16 Nov 2007 14:18 -------------
:) Am o vaga impresie ca cei care se ocupa cu adusul scuterelor din Italia, au un profit foarte mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.moto.it

Este un fel de bikeshop.........nu tre' sa cunosti italiana.

Daca mai stiti si voi astfel de site-uri, va rog sa le postati aici...........am gasit acolo scutere cu 150 euro si la noi se vand cu 400-500.

La primavara as face un drum. :hug:

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Nov 2007 14:18 -------------</small><br/>:) Am o vaga impresie ca cei care se ocupa cu adusul scuterelor din Italia, au un profit foarte mare.

Www.mobile.de

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja le-ati enumerat aproape p cele mai importante .. dar mai este unul :hug:

http://auto.top100.ro/ Intrati -> Cauta -> Selectati Motocicleta.. de mai sus... si dupa selectati tot ce doriti .. daca va zice.. ca nu au fost gasite vehicule... lasati doar modelul si marca :D Este un site.. care are masini din toate tarile :)

Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mi-as lua cele din Italia. Italienii in generla se comporta ca si romanii aia de joasa speta cu motoarele lor. Nu prea am incredere in ei, asta este.. n-am ce face. Mai bine iau ceva de la un austriac sau neamtz. Acolo sansele sa iau ceva bun sunt mai mari de cat din italia.

Parerea mea.. :) Astfel votez www.mobile.de

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mi-as lua cele din Italia. Italienii in generla se comporta ca si romanii aia de joasa speta cu motoarele lor. Nu prea am incredere in ei, asta este.. n-am ce face. Mai bine iau ceva de la un austriac sau neamtz. Acolo sansele sa iau ceva bun sunt mai mari de cat din italia.

Parerea mea.. :hug: Astfel votez www.mobile.de

 

cam scumpi nemtii astia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mi-as lua cele din Italia. Italienii in generla se comporta ca si romanii aia de joasa speta cu motoarele lor. Nu prea am incredere in ei, asta este.. n-am ce face. Mai bine iau ceva de la un austriac sau neamtz. Acolo sansele sa iau ceva bun sunt mai mari de cat din italia.

Parerea mea.. :D Astfel votez www.mobile.de

Eu daca ar trebui sa imi iau scuter nu mi-as lua unu sport gen Aerox , Nrg etc. DIN ITALIA pentru ca majoritatea sunt date pentru ca deja sunt prea forjate

=>> ai foarte mare dreptate !

PS : ale meu e adus din belgia :hug:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam scumpi nemtii astia :moto:

 

 

Scump, scump, dar stai in fata! :D

 

Mai bine dai un ban la inceput si apoi stai linistit decat sa ajungi sa bagi in nimicbani de un Harley....

 

--- Mesaj completat în 17 Nov 2007 17:29 -------------

Eu daca ar trebui sa imi iau scuter nu mi-as lua unu sport gen Aerox , Nrg etc. DIN ITALIA pentru ca majoritatea sunt date pentru ca deja sunt prea forjate

=>> ai foarte mare dreptate !

PS : ale meu e adus din belgia :hug:

:)

 

Mersi mersi.

 

Si belgienii sunt ok. Mai ales ca acolo e mai ploios asa si racoros, ceea ce ii face sa nu prea se dea pe scutere ca in italia. Acolo toti sunt plini de hormonul vitezei.. cred ca de la soare, ii bate prea mult in cap si o iau razna. Am fost acolo si am vazut cum se conduce pe strada. Poi bucurestiul la trafic e rupt din ceva vis frumos pe langa ei...

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...