Sari la conținut

Honda Cbf 500


yon 21
 Share

Postări Recomandate

Va salut pe toti!!!

Dragi useri si motociclisti,sunt nou in lumea motociclismului.Inca nu am o motocicleta,dar vreau cit mai curind sami iau una.Cred ca m-am indragostit in modelul cbf 500,imi place foarte tare,dar dupa cum va spuneam sunt nou si nu ma prea pricep la ele,as avea nevoie de niste pareri pro sau contra a acestei motociclete.Cine o are sau stie ceva despre ea scrieti va rog frumos.Am nevoie de ajutorul vostru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
Va salut pe toti!!!

Dragi useri si motociclisti,sunt nou in lumea motociclismului.Inca nu am o motocicleta,dar vreau cit mai curind sami iau una.Cred ca m-am indragostit in modelul cbf 500,imi place foarte tare,dar dupa cum va spuneam sunt nou si nu ma prea pricep la ele,as avea nevoie de niste pareri pro sau contra a acestei motociclete.Cine o are sau stie ceva despre ea scrieti va rog frumos.Am nevoie de ajutorul vostru...

sal eu unu am un cb500 si sunt multumit de el nu e ea prea rapida dar nici inceata e foarte manevrabila in viraje e ok zic eu si e foarte friabila

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

e o motocicleta fiabila, eu sunt ff multumit de ea, foarte manevrabila, cu care poti face fata in traficul din oras, in afara nu este de speriat dar este mai safe asa, eu i am dat, virtual, vreo 180 si e k, consum redus in afara 4, ceva maxim 5, verificat de la bucuresti la brasov, venit pe cheia cu un pic de forja pe sepentine. o recomand cu placere, mai ales dc esti incepator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...