Sari la conținut

Informatie Scooter Unitedmotors


BugsBunny
 Share

Postări Recomandate

Salut ma numesc Teodorescu Mihai sunt din Cluj-Napoca , am 43 ani , sunt inginer agronom si am 2 copiii, ma bucur ca exista un forum ca acesta si pot sa va spun ca citesc demult topicurile cu mult interes VA SALUT PE TOTI!, m-am hotarat sa imi fac cont deoarece a aparut o dilema :doresc sa cumpar un scooter pt oras pt ca cu masina nu ma mai descurc am ales un Aprilia sr50 r de pe united motors am trimis un email la ei dar de 3 saptamani nu primesc nici un raspuns , nu am cum sa ajung la reprezentanta sa discut cu ei,ar fi vreo varianta de a cumpara scuterul fara sa fac un drum pana la bucuresti sau imi poate da cineva o solutie cum pot sa il iau nou din cluj , vreo reprezentanta ?

 

Va multumesc ,

Teodorescu Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ma numesc Teodorescu Mihai sunt din Cluj-Napoca , am 43 ani , sunt inginer agronom si am 2 copiii, ma bucur ca exista un forum ca acesta si pot sa va spun ca citesc demult topicurile cu mult interes VA SALUT PE TOTI!, m-am hotarat sa imi fac cont deoarece a aparut o dilema :doresc sa cumpar un scooter pt oras pt ca cu masina nu ma mai descurc am ales un Aprilia sr50 r de pe united motors am trimis un email la ei dar de 3 saptamani nu primesc nici un raspuns , nu am cum sa ajung la reprezentanta sa discut cu ei,ar fi vreo varianta de a cumpara scuterul fara sa fac un drum pana la bucuresti sau imi poate da cineva o solutie cum pot sa il iau nou din cluj , vreo reprezentanta ?

 

Va multumesc ,

Teodorescu Mihai

mai trimite-le mailuri ... poate poate or raspunde !!!

ps : SR 50 r ... buna alegere :finger: bafta la achizitionare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari.. ca nu te-ai gandit din prima .. la FB sau .. Zhong Hu :finger: :baldy:

 

Aprilia.. cea mai buna alegere..

bafta la achizitionare..

Deobicei.. nu prea citesc astia mailurile.. la firmele mari.. importatoare:P

 

Incearca si ceva SH daca vrei.

Salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna alegere...

Eu stiu ca ei au mai multe mail-uri, si eu am fost interesat de niste piese si mi-au raspuns, chiar de cate ori am intrebat. Incearca pe alt mail, poate pe unu intra mai des :baldy:

Sper sa te descurci

:finger:

 

P.S: Ah da, telefon nu au? Trebuie sa fie ceva afisat pe pagina lor :baldy:

Editat de Rolly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...