Sari la conținut

Colante Ktm


Postări Recomandate

e un flacau pe la brasov care face si vinde colante..descarca de pe net modelul si apoi le prelucreaza...chiar am vazut unele de exc cu red bull...posteaza la comunitati moto brasov o intrebare daca il cunoaste cineva si sigur afli..eu am pierdut si adresa si nr de telefon

 

apropos fata de originale sunt 1/4 din pret..un set nou costa 100 eu iar el le dadea pe la 1 mil aprox

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca pe "Ebay.de", nu e listat dar daca ii contactezi, im 80% din cazuri iti trimit aici.

Un set de colante e pe la 50-60.

Am in cercat exact pe Ebay.de si nu a vrut sa mi le trimita iar o firam de face colante tot din germania trimite cam peste tot numai in rom nu , le-am trimis mail si nici nu au raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am in cercat exact pe Ebay.de si nu a vrut sa mi le trimita iar o firam de face colante tot din germania trimite cam peste tot numai in rom nu , le-am trimis mail si nici nu au raspuns.

 

....... cred ca realizezi de ce nu vor sa-ti raspunda ?

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici un link care te-ar putea ajuta. Tipul e din Brasov.

 

/index.php?...;hl=autocolante

[

 

Ai fost norocos! Dupa ce am aflat id-ul de pe mess l-am tot pandit sa-i scriu , iar cand era pe mess nu a avut bunul simt sa raspunda , iar cand intr-un final a binevoit s-o faca a raspuns ca este smecher si de asta nu raspunde . Un infumurat care nu merita bagat in seama care probabil i s-a urcat la cap din cauza ca a avut comenzi . Daca esti din Bucuresti suma la tel. 0722.411.693 , il cheama Florin . Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu personal nu am rezolvat nimic cu cel din brasov,am reusit sa vbesc cu el si mi-a spus daca vreau colante sa ii trimit plasticele de la exc,sau sa ii gasesc eu model de autocolante dupa care am renuntat din start...asa ca .. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu personal nu am rezolvat nimic cu cel din brasov,am reusit sa vbesc cu el si mi-a spus daca vreau colante sa ii trimit plasticele de la exc,sau sa ii gasesc eu model de autocolante dupa care am renuntat din start...asa ca .. :crack:

Figurant , nu merita atentia nimanui ,sper sa dea din colt in colt sa gaseasca clienti si toti sa se comporte asa cum a facut-o el. Nici nu merita sa mai discutam de el , dar daca mai aduce cineva discutia despre el sa-i facem reclama negativa . :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...